Plandajúci tuk

Príspevok v téme: Plandajúci tuk
simonak

Zdravím, uvažovala som, kam mám túto tému zaradiť, ale myslím, že sem sa to hodí najviac. Už asi rok ma trápi jeden problém. Ale stále si hovorím, že sa to zlepší. Len už som naozaj demotivovaná a smutná, že to nejde. Ide o to, že na mojom tele všade plandá tuk. Nie, nepotrebujem schudnúť, vlastne mám podváhu :( Už rok cvičím 5 hodín týždenne. Kardio aj posilňujem. A po roku, nevidím žiadne zmeny. Som plandajúci kus tuku :( Trocha som nabrala svaly, ale na nich je vrstva tuku :( Všetko sa na mne trasie, ja už vážne neviem, ako ďalej.. Stravujem sa (si myslím) zdravo. Ja už naozaj neviem, som zúfalá :( Neviete mi niečo poradiť? Ďakuejm,,...

simonak

Cvičím kardio väčšinou na bežiacom páse, alebo na cross trenažéri. A anaeróbny pohyb, vtedy posilujem na všetky partie svojou váhou a ešte aj lahkými činkami, niesom kulturista :D A môj mail je kovacova.simona86@gmail.com, bola by som rada, keby si sa ozvala :-)

sofi111

simonak
ahoj, chapem tvoj problem, lebo som na tom podobne. toto forum by malo byt o radach a nie o posmeskoch a hlupych pripomienkach nachapavych ludi. budem rada ak si popiseme mailom. prosim napis tu svoj mail, dik

Lulu2011

nic, viac cvic, ked clovek civic apson 3 x týždenne po cca hodine dvoch nemoze byt obrasteny tukom, pri normlanom jedalnicku

Maoam

Lulu :-DDDDDDDDD vies inac, ze ked si sama pripadas mimo, najprv sa pozri, koho mas v okoli??? lebo vies, niekedy dostavame depky z toho, ze mame okolo seba samych vysinutych jedincov :-DDDD

Lulu2011

Maoam - ja som sa aspon ukludnila, niekedy si myslim, ze som blazon aj ja a dnes som sa tu vyliecila, ked som zistila z niektorých tem, co to je naozaj zblaznit sa :D