Potrebujem zobudit sexualnu tuzbu mojej partnerky...

Príspevok v téme: Potrebujem zobudit sexualnu tuzbu mojej partnerky...
Xmen

Milujem svoje dievca. Chodime spolu 5 rokov a zamyslame sa aj nad spolocnym zivotom. Problem je v tom ze ten sex nieje taky fantasticky ako naz vztah. Ja sa viem vzrusit bez problemov a som sa vsetko co sa tyka postele...moja polovicka je bohuzial v tomto smere trochu za mnou. Ked na nu idem pomaly tak je to ok...Podla mna jej ten sex az tak nechyba ako mne. Ona sa skor priklana k tej citovej stranke...Ako ju mam prevychovat??? Uz sme sa aj o tom bavili ale povedala ze este je cas...slubuje mi to az po svatbe. Prosim poradte...nechce sa mi este tri roky cakat:-)

ap

No podla mna potrebujes prevychovat seba a nie partnerku! Ona laska nie je iba o sulozi!!! Mal by si byt zdrzanlivejsi hlavne v predohre - ta bude pre partnerku asi dolezitejsia nez samotny akt. Takze pomaly sa ponahlaj a dalej zajdes.

Xmen

Mali sme sex...vsetko klape. Jednoducho nema taku potrebu sexu ako ja. Vysvetlim to takto: Ja by som celu noc premiloval...no jej staci aby som si ju len objal a len tak pri nej lezal...to mozme ale hlavne po tom sexe, ktory ja tak potrebujem:-)