Ako zistím že ma naozaj úprimne ľúbi môj partner?!

filomenka666

ja som si to uvedomila v takej divnej situacii, ked mi meškali kramy a bala som sa že som tehotna :D sak mi išiel kupiť do lekarne test čo podľa mna pre chlapa nie je až take prijemne

a potom ked som už kramy dostala povedal mi že on už planoval svadbu, a proste všetko do podrobna už mal naplanovane, že on by prerobil byt, ja by som zatial bola u našich a on by si našiel taku robotu aby s nami mohol byť častejšie a take veci no :D
a to ma 22 rokov, neviem či by sa niektory moj byvaly takto zachoval.

natusa42

ježiši ..to musíš cítiť,to musíš na nom vidieť,to musí z neho sršať ...ked ste spolu dlhšie,musíš to vedieť...

alenka_maxova

aaaaaaaaaa :D to je sila :D mne to tu neukazalo ziadne ine komenty, preto som sa v predoslom prispevku opytala to, co som sa opytala :D Ospravedlnujem sa, idem si to vsetko precitat, aby som bola v obraze...

alenka_maxova

zjavne mas dake pochybnosti, no ak chces aby ti tu aj niekto poradil, musis napisat, co sa deje a preco mas tie pochybnosti. A hlavne, kolko mas rokov?

Sukňa

Viem že vysoká je zaberák preto rešpektujem ked sa učil a budem to rešpektovať naďalej. on vie čo ma trápi lebo toto ma netrápi prvý krát, hovorila som mu to už dávnejšie ale moc sa toho nezmenilo... je to také ako počasie raz ma prekvapuje že som happy a zas niekedy som jak omráčená negatívom.

smajliQa

winki

nie kazdy chalan je taky, ale ona takeho zjavne potrebuje. tak nech tohto necha takej, ktorej to bude vyhovovat.

smajliQa

ja neviem, ale mne by to vadilo..
kazdí ti radi aby si a mu tyzden neozvala..
ale co takto porozpravat sa s nim ze ta to trapi??
povedz mu ze ta to ubija, vadi ti to, siz toho smutna, a ak to kvoli tebe nezmeni, tak to nie je ten pravy..
ocividne potrebujes vedla seba romantika, a tento tvoj to asi nebude...

soffa

bude pri tebe stat vzdy,budes u neho na 1 mieste,urobi ti caj a donesie tabletku od horucky,su to malickosti,ale podstatne;-)

winki

Sukňa, môj priateľ, tiež neprejavuje svoje city nejak výrazne, nehovorí každý deň ľúbim ťa, nepíše zamilované smsky. Tiež ma to zožieralo a deptalo, zašlo to až tak ďaleko, že som mu robila scény, kvôli čomu som ho dohnala až k tomu, že sme mali asi mesačnú prestávku.

Ale vtedy som sa uvedomila, zistila som, že nemôžem byť tak egoistická a myslieť len na svoje potreby, každý človek je iný a treba sa vedieť prispôsobiť, zistila som, že pre neho nie sú dôležité slová a vyznania. Je so mnou každý deň v podstate a od kedy som ho prestala kontrolovať a ničiť sms že prečo, kde si a kedy...tak je všetko uplne iné...sám zavolá, sám napíše, sám príde aj bez zavolania. Keby k tebe nič necítil nechcel by s tebou tráviť čas. A ak je na výške ako hovoríš, tak ver, že to je zaberák na psychiku. Ja som teraz pred bakalárkou a ver, že niekedy by som bola najradšej keby mi všetci dali svaty pokoj.