preco je to naopak?!

Príspevok v téme: preco je to naopak?!
mamproblem

Som priblizne 2 mesiace rozidena s chlapom o akom sa kazdej moze iba snivat po vyzorovej stranke, ale kedze je taky vysnivany aj u inych zien, je zvyknuty neponukat sa ako na zlatej tacke lebo si je plne vedomy ako na kazdu posobi. No my sme sa nasli chceli sme sa a ako rychlo sa ohen zapalil tak rychlo vyhasol(mam pocit, ze aj preto, lebo nam nepriali)Zo zaciatku vsetko krasne no bolo to tak rychle, ze som si nechcela pripustit to, ze sme si po charakterovej stranke absolutne nesadli..rozisli sme sa a jeho to preslo o tyzden asi ako chrípka no mna to stale trapi(on o tom nevie.Myslim si,ze si mysli,ze to beriem rovnako ako on)

Pred dvoma tyzdnami som sa spoznala s jednym sympatickym - vysnivanym chlapom po charakterovej a financnej stranke. Stretavame sa a uz tam bola aj pusa ..viem,ze ma o mna velky zaujem ,ale nieje to ono, nieje tam ta ozajstna chemia. Je mi to hrozne luto lebo viem, ze je to dobry clovek. Kamaratky mi tlacia do hlavy, ze je dobry chalan a ze pri nom sa budem mat dobre a ze by mi zniesol aj modre z neba a moho dalsich plusov. Ale dost velku ulohu zohrava aj vyzor, no on mi je iba sympaticky...a ja hlupucka stale myslim na byvaleho a trapim sa aj ked si plne uvedomujem, ze sa trapim uplne zbytocne rozmyslam asi takto-keby som spojila vyzor mojho ex a charaktej tohto tak by to bol dokonaly muz..ale to by bol uz davno zadany...

vsetko to je naopak trapim sa pre toho ktory o mna uz nestoji a nemam zaujem o lasku toho ktory by ma na rukach nosil.. Ja ho nechcem stratit aspon ako kamarata lebo si dobre rozumieme. No bojim sa,ze on so mnou skonci skor ako sa zacne trapit .tak rozmyslam.. ma to vlastne vyznam? ma vyznam sa dalej stretavat s tym clovekom o ktorom viem, ze laska sa z mojej strany nedostavi? som z toho smutna, velakrat som si uz poplakala. Nic mi nevychadza.. ked sa zda nieco nadejne ked mam pocit, ze sa nic zle nemoze stat tak prave vtedy sa nieco zle stane. Ja uz mam pocit, ze som zacarovana

smajliQa

mamproblem

ak sa s nim na rovinu porozpravas,,, teda nejak jemne, bude to uprimne dospele rozhodnutie, bude si ta za to vazit,,, a ked ta ma naozaj tak rad, ako pise, tak si tu uprimnost od teba aj zasluzi....

mamproblem

smajliQa

velmi krasny zivotny pribeh :)

ja viem..,ale mam aj strach troska.. ja viem ze nedostatky sa prostrednictvom lasky stavaju prednostami.. mam aj strach co pride..nechcem sa trapit a trapim sa.. trapim sa kvoli byvalemu a trapim sa,ze co ak sa tento zacne trapit kvoli mne a bude to brat akoze ho vyuzivam na co ani nemyslim.. chcem s nim byt vkontakte ale mam aj obavy ze zacne od toho vela ocakavat a ja budem taka chladna.. su tam len sympatie ale zastalo to pri nich...

smajliQa

ja ked som sa dala dokopy s priatelom, absolutne to nebol moj typ...
mala som vzdy zalusk na tmavsie typy, s tmavymi ocami a vlasky tiez hlavne aspon nejake :D

v podstate som to nerisiela,ani postavu ani vyzor, len tam museli byt samozrejme sympatie...

no to ti chcem povedat...
s mojim priatelom, na zaciatku, pozval ma na kavu, a ja som odmietla. pozval ma znovu,, a znovu avzdy som akosi zazracne nemala cas, az raz som si povedala, ze teda ok, ved aj tak nemam co robit...

na ten den nikdy nezabudnem!!
nie len ze mi bolo uzasne, ale po par stravenych dnoch s nim som zistila, ze by som jeho telo! holu hlavu! a povahu! nevymenila za nic a nikoho...

najprv som si myslela ze je to len niekto, s kym si vypijem kavu, ale teraz viem, ze na vyzore davno nezalezi a ja ho NESKUTOCNE MILUJEM!!!!!!

zamilovala som sa do neho,, do celeho,, vsetko sa mi na nom paci,,, a nie je to o zvyku,, je tak uzasny, ze milujem aj jeho nedostatky,,,
a v konecnom dosledku v podstate ked sa na to realne pozriem, tak ani ziadne nema :)))) vies preco :)

tym ti len chcem povedat, nenechaj si utiec toho praveho len preto, lebo tvoj byvaly dobre vyzera...
o desat rokov moze mat o 25 kil viac, a moze mat plesinu na hlave,, potom co urobis?

winki

Nehladaj chalana podla výzoru, financí, tzv, charakteru. Počkaj na lásku ktorá ta naozaj osloví aj ked dotyčný nebude modelom, ani ti nebude mocsť zaplatiť dovolenku v Dubaji.