asi som hnusna ale tak to citim.

Príspevok v téme: asi som hnusna ale tak to citim.
ema

caute, ani neviem ako to napisat co najpresnejsie... Mama mojho priatela, je celkom fajn zena/ osoba len problem je v tom ze je to strasne jednoducha osoba. Vsetko sa ma pyta tak strasne hlupym sposobom, uplne logicke veci potrebuje vysvetlit nic nechape...Na zaciatku som si to tak neuvedomovala nerobilo mi problem aj desat krat objasnit nejaky problem ale po case mi to zacalo dost liest na nervy. Dnes uz nemam tolko trpezlivosti, obcas asi vidi ze uz mi to leze na nervy.Priatela mam rada ale mam pocit ze je taky isty jak ona. Ked chcem preberat veci tykajuce sa napr politiky alebo proste len pocut aky ma danu vec nazor tak on mi nema co povedat. Na vsetko mi odpoveda hmm, ano, nie, ja neviem. Je to strasne ja sa nemam s nim uz o com bavit. Take tie "jednoduche temy" sme uz vycerpali. Ja som vzdy zvyknuta s ludmi komunikovat o vsetkom, zaujimam sa o vela veci a doslova ma nici ked sa nemozem s nim o tom porozpravat. Nasledkom su hadky.. Uz som mu to povedala a odpovedal mi ze jeho tie veci nezaujimaju a nevie co mi ma povedat.. Rozmyslala som uz aj nad rozchodom... Laska vo vztahu nestaci, aj ine hodnoty su dolezite, pozeram aj do buducnosti a asi by ma "piclo" keby mal by on ten partner s ktorym stravim zvysok zivota. Myslite ze som hnusna? Ale ja to proste tak citim.. Co by ste robili v mojom pripade?

alenka_maxova

absolutne si nemyslim o tebe, ze si hnusna. Naopak si velmi uvedomela a vies co chces. A je dobre, ze sa zamyslas aj nad rozchodom, lebo ak nie teraz, casom sa z toho budes naozaj citit dost zle a zcvokaties. Partneri by si mali rozumiet aj v tomto, mali by vediet kecat o com kolvek. Tebe by pomohlo najst si niekoho na svojej urovni, jemu zas na jeho. Na tom nevidim nic hnusne, ani zle, prosto tak by to malo byt :)

ema

Meretseger

ja nie som nijako prudko inteligentna ale zaujima ma dianie vo svete atd atd... jeho nie, vlastne, je to smutne ale nepoznam vobec jeho nazory. je to skor o tom ze on nema nazor.

Meretseger

Z vlastnej skúsenosti ti radím rozchod. Mala som dvoch partnerov a obaja boli - zdá sa mi kruté napísať to, ale je to tak - dosť pod moju úroveň. Síce som napokon volila rozchod z vážnejších dôvodov než preto, že sme sa nemohli baviť o politike, etc., ale aj toto hralo úlohu. Myslím, že obaja cítili, že to nie je ideálne, neraz mi dosť trpko akoby "vytkli", že som príliš inteligentná.
Spoločným záujmom sú motorky? To je dosť málo, že jo. Mali by ste vedieť diskutovať o všeličom, nehovorím, že hneď spolu súhlasiť, ale aspoň vedieť, o čom tá druhá strana hovorí...

tpch1

ema, presne o tom ti pisem. mam osobnu skusenost a dakujem za den, kedy sme sa rozisli. Nasla som potom niekoho ku mne ovela vhodnejsieho.Ty sa vsak zariad podla svojej intuicie.