potrebovala by som sa informovať o štúdiu v čechách

jankaaaaaaaaa

vobec nechapem o co ti ide. ak chces prestupit na inu strednu skolu, musus spravit rozdielove sjusky, alebo mozes prestupit na rovnaku skolu aju stuujes tu. a potom ked sa chces po jednom roku vratit spat na SR tak zase to iste

Hviezzda

Prosim vás kašlite na slovenskú gramatiku, nechápem prečo sa v každej diskusií pozastavujú ľudia na takých blbostiach a odbiehajú úplne zbitočne od tému.. som druháčka na gympli a dôvod prečo chcem študovať jeden rok v čechách je.. osobný- nezáleží na tom. Podstatné je že by som tam chcela študovať- najlepšie na umeleckej.. ja len chcem vedieť či s tým niekto má skúsenosti. Zahraničné štúdium je príliš drahé- preto v čechách..ale ak by niekto vedel o nejakom lacnom, bola by som mu vďačná za info.

krtko-lampa

Urcite myslela prvy rocnik. Za to, ze tam nedala bodku tak sa to da pochopit. Vies mne strasne lezu na nervy ludia, co si potrpia na takych sprostostiach, gramatike Slovenskej a podobne ... lebo ked sa clovek nauci par inych jazykov, tak zisti, ze vsade na svete sa to inac pouziva a je to tam inac zauzivane ... takze vzdy treba domyslat a nie tkviet na nejakych dementnych pravidlach 500km okruhu Slovenskych zebrakov :) ... cmuq

krtko-lampa

Nie studuje strednu a chce tam ist do prvaku na VS. Toto pochopi aj dement ... Podla mna by si to mala potiahnut este kusok dalej ;) ked uz ides ...

tpch1

To akoze chces chodit 1 rok na strednu skolu v CR? Dobre som to pochopila? Smiem vediet, co tym sledujes, aky prospech pre teba?