HAK

Príspevok v téme: HAK
kocovinka

ahojte chcem zistit ci ma niektora z vas skusenost alebo ste poculi o otehotneni pocas uzivania hak? vraj je to zriedkave. ja si nahovarat nechcem ale nemozem si pomoct, bolia ma prsia co sa mi stalo iba raz v zivote, posledne dni som neskutocne unavena a spim od 8 vecer, a na wc chodim ako na beziacom pase, dnes rano mi bolo zle od zaludka a boli ma hlava. sex sme s partnerom mali tento mesiac sporadicky ale predsa by sa nieco mohlo stat. navyse beriem lieky tak preto nie je dobre aby som bola tehu.len je to divne, ze by sa to stalo pri uzivani hak :/ dakujem

jankaaaaaaaaa

to ako ta napadla taka debilina, ze telo zeny v tehotenstve tvori take hormony ake mu dodava hak? :D nastuduj si nieco o biologii tela
to je tak, ked sa nevzdelani ludia snazia tvarit ako mudri

tojejedno

Mila kocovinka.
nemusis byt vobec tehotna, pretoze ked beries HAK tak tvoje telo prijima hormony, ktore by produkovalo, ked je tehotne. cize tieto nevolnosti ti mozu sposobovat prave HAK.

jankaaaaaaaaa

asi si necitala pozorne, stavim sa s tebou ze v 99% letakoch z hak ktore si uzivala je bolest prsnikov spomenuta

kocovinka

mam to info ktore mi poskytol letak a mala som uz hak viackrat davnejsie a zmienka o bolesti v prsnikoch nebola v ziadnom. nie je vsetko podla predlohy alebo tabulky ci ucebnice. preto hladam odpoved inde

jankaaaaaaaaa

zakladne info, ktore ma vediet uzivatelka hak tam su! tak preto sa cudujem ze o tom nevies. beries lieky a nemas o nich ani zakladne info