Chcem si umyť ruky

mamca

Ahaho,Shakti :D Práve keď odchádzam...aby si sa vyhla obedu,čooo?!
Viac mi na kolotoče s prázdnym žalúdkom nepolezieš! Na teba si dohliadnem osobitne!

samko r.

Veru, a vôbec, ja mám doma tiež sekretár!!:-))))
Šaktulka, len aby aj teba nepreháňalo od toho Trdelníka aj bez zapískania:-)) Ono to robia rýchlo a je to nevykvasené a neprepečené cesto

mamca

No,Dee vás pobrala do školskej jedálne a rožky zas ostali nezjedené... Buď si ich zjete zajtra alebo už fakt odmietam variť...A cez víkend jedáleň nefunguje,to som zvedavá,ako to zvládnete o hlade! Ha! :DDD
Katulík,ahoj,keď budeš taká pekná,ligotavá a cinkajúca tanečnica,môžem ťa volať hrkálôčka?
Gomko,bonzuješ na Samka,ale prezradil si aj seba-tak rátaj s ďalšou nádielkou,máš u mňa ďalších päťadvadsať,ale teraz už bez vankúša!!!!
Samko,paradajo je jedno z mojich obľúbených oslovení (paradajo,oščiadok..).A Gombík mi všetko prezradil,dostaneš rovnákú odmenu ako on,chalanisko jedno neporiadne!!!!!!!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
daky ste tu nesuvisly!! :-DDDDDDDDDDDDDDD
samko vedie :-DD sami mamca si trosku z teba utahuje,ale fakt iba trosku :-DDD
Dee-nuska kto tu porusuje moralku?? ved ja vazne chodim na cukriky :-DDD
katuska tak tie brusne tance ti zavidim, so svojim brusiskom by som na ne aj mohla chodit :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tam sa trase vsetko,co?? :-DD

booze som sa tesila ze si kupim velice nezdravy langosik na jarmoku,prd nemali!
ma tak nastvali teda! tak mi kamoska natlacila henten trdelnik ci co to..a to vam poviem,je to jedine co mam dnes v brusku a zrejme na hodne dlho aj jedine bude bleee musim sa naucit pocuvat svoju intuiciu a nejest veci ktore mi siesty zmysel nasepkava ze jest nemam!!
vsak pirana ,neeee?? :-DDDDDDDDDDDDDDD
inak fakt sa tu zdravo stravujeme,bud vari mamca :-DDDDDD nic proti tvojmu kucharskemu umeniu!!bozechran,alebo Dee pozyva do skolskej jedalni,to co jedava gomco to uz ani nehovorim,vzdy tu zanecha taku vonu :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
aaaaaaaa dostala som pistalku!! krasnu,drevenu!! takze ked zapiskam,vsetci sem naklusete! :-DDDDDD
(budem ich riadne prehanat a budem na nej piskat stale,ale oni o tom nevedia..hihihi )
chcela som ist aj na kolotoc,ale som sa nenarvala do takej zltej kacicky!
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
som nejak podrastla od tych cias,dokelu!

samko r.

Mamča, neviem, trošku som zmätený :"(Ale v tvojom prípade-nepi,paradajo! Hihihihi)". Aké paradajo, čo to je?