Chcem si umyť ruky

mamca

Lilith! Už zasa sa chceš biť?! Čo som ťa učila? Po dobrom,vždy hlavne dohovorom... Mám aj tebe zopár výchovných..?!

mamca

Dnes nevarím!!!
Katuška ma pochválila,dnes si budem voľkať,tešikať sa,užívať si pochvalu :)
Na obed si vezmite rožky z predvčerajška,ak tu nebudem,pekne prihrejte,nie,že ich budete lomiť za studena!

mamca

Pekný,úspešný dník prajem!
Tak Gombíček,keď nabudúce prídeš z futbalu a spráskaš celý obed sám,znovu ťa zderiem ako sirotu! Si odhalený,len sa pekne dievčatám priznaj,ako si dostal nasádzaných päťadvadsať! :DDD

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDD dobra si moja,len mu daj!!! :-DDD nech vidi ako vypadaju čerstvučke zienky a nelutujte ho!!! nazval ma piranou!! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

ja som nechcela jest uz od mala..
v skolke,teraz sa priznam aj ked je to hrozne,som nenapadne schovavala jedlo...
:-(((az na to raz prisli :-DDDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

:-DDDDDDd gomezisko jeden!!! ti dam taku piranu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nevsimajte si ho,iba chce aj moj diel na obed!!!
vidis vidis zadok ta boli a to od kedy boli zadok z futbalu???hm? :-DD len pekne z pravdou von!

ČO SI ROBIL V NOCI?????????????????!!!!!
:-DD

ano lilith-ka emil dorazil-ale inak o 4 rano!!!! kde sa flakal? uz som ti aj odpisala..oki padam..

gomez

Ahoj rybky! Ste obdivuhodné, hneď tak zrána čerstvučké!:) Ja som úplne rozbitý. Včera som si bol zahrať futbal. Dnes to ľutujem. Ledva sedím, au au au, môj zadok!:)) Najviac trpím, ked musím medzi ľudí, aby nič nespoznali. :)))
Takže dnes chlebík bez masielka? Ja dnes toho veľa nespravím, tak ja si dám mäsko, pretože na chleba treba ťažko robiť:))) A nezabudnite, pred Shakti to nesmiete vyložiť všetko, pretože ona nemám mieru a schrúme čo vidí:)) V škôlke sme ju volali piraňa:)))