Chcem si umyť ruky

SHAKTI

lilith-ka my sme klony!!! :-DD este naklonuj svojho manzela a bude to ok :-)
ale to zas nie,toho si pekne nechaj pre seba,doprajem zo srdiecka :-)
na mna caka ten moj :-)

SHAKTI

neviem,mala som z teba vcera pocit,ze si smutna...tak to som rada,ze nie :-)
cha! raz mi niekto povedal,ze ja prilis rozmyslam, a premyslam aj ked spim..je to pravda..veci stale rozoberam,aj v snoch, moje podvedomí maka nonstop..
pekny den ti zelam,aj Etke,aj mamci-ta urcite uz vari chlebik bez masla :-D,
aj katulke a dami,Dee-nuske,silonke:-DD
samkovi a gomcovi a ostatnym...
oki uz zas musim letet...

lilith

Shakti,celú noc si premýšlala? a ako ked si spala...
ničííím sa ma neurazila,ani teraz nechápem ,prečo si to myslíš....

SHAKTI

Dobre ranko,vcera som nestihla ani bru povedat a uz som spokojne s debilnym usmevom a slinkami vytekajucimi z ust zaspala :-DD

Katuske dakujem za pusinu :-)mozem si pod tym predstavovat co chcem vsak? :-DD
mam ta tak strasne rada Katula,ale spat by som pod tebou nechcela :-DD kedze padas z postele! :-DD
jasne ze si zabudla...na dami?:-)ako mas srdco mojo?? chybas mi..aj s tym tvojim nechutnym rezancom :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD
jojo staram,ja som velice materinsky typ..raz mi jeden clovek predpovedal ze budem mat velmi vela deti :-D ale to cislo mi sposobila az srdcovu arytmiu
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mamciiii? dnes obedik zas nestiham,tak mi to odloz na olovrantik :-D ak nevychladne a bacha na gomca,lebo mi ho zas zje!!
Eti ja ti dam ze v dobrom spominajte,ty opica! vsak tu musite obcas zasvietit,nas tu nenechavajte "po tme"!
:-)si zas vystrajala co? a termoska je kde? sukromnicka jedna!! :-DD

celu noc som musela premyslat a trapilo ma to,ci som lilith-ku vcera niecim neurazila,dufam,ze nie...niekedy mam taky blby humor a zvykne sa niekoho aj dotknut..takze prepac ak sa stalo... ja som taky zvlastny tvorček:-)vzdy sa mi bohuzial cosi podari,uz to ani neriesim,ale neublizujem umyselne,to mi verte,len sa zadari..no..co vam budem rozpravat :-D
prave som este spiaca vencila moju ohnivu gulu-ty kokos uz sa obavam vetroša,ten ked ho uvidi,fuuuha :-DD
si budem musiet asi okolo pasa uviazat nejaku spekacku,aby zacal behat :-DD
jaaj..no nedokoncila som,tak som spiaca vencila moju ohnivu gulu a vtedy este nevnimam,tak to ktosi vyuzil a poriadne ma nastrasil,ale hlavne ze sa tesi :-D
oki,dnes tu opat nebudem,par stretnuti a idem kuknut na jarmok :-)a chystam sa aj na kolotoc :-DD vcera sme sa akurat so sestrou smiali,ze ja som bola uz ako mala schumacher,som jej na tych autickach zubky vybila :-DDDDDDDDDDDDDD
ale inak toto su moje najkrajsie spomienky,ked sme so segrou,brachom a babkou!!!chodili ako maly na kolotoc..
kolotoc za 5korun a Pedro zuvacky za korunu :-)a nahanacky,bitky a futbal s chalanmi :-DD
dobre,dost uz,uz som vam toho o sebe prezradila az az! :-DD
to zas bude dlhe..

jezis som zabudla Ethi podakovat za miss
:-DD najprv teda riadny komplex-tyyy!!!
a potom mi aj cvrklo :-DDDDDDDDDDDDDDDD
dobreeeeeee to bolo!!! :-)

katty1

Dobré ránko všetkým slniečkam:)
musím pochváliť šaktušku ako sa tu o každého stará, je to pekné, páči sa mi to, dostávaš pusu na jemné líčko ako ethelka hovorí:) mamča, tiež nádherná robota, som milo prekvapená:) lilith ďalšie krásne stvorenie, dee, ty si ma prekvapila:) o ethelke nehovorím, to je sex v meste:)) milé stvorenie tiež, pančiatko? silonka? no comment! tu sme jasní:)
a ja že prečo sa nemožem zo zdravia zdekovať...
na niekoho som zabudla? áno?:)