Chcem si umyť ruky

mamca

Ťmúťiť,Ťhakti,ťmúťiť? Ďe ťi ťi nechala úťmev? Bojujeť ť ťím?
( Prihovára sa ti stará prastará múdrosť.Už trochu šušle.Pýtaj sa,bude ti odpovedané.)

SHAKTI

ahoooooooooooooooooooooooooooj lilith-ka!
boze dievca ty si dnes v tom kriklavo cervneom pionierskom svetriku taka prehliadnutelna!!! do kelu,som si ta vobec nevsimla a este ti aj tak priserne a nahlas vrdzga ta stolicka!! :-)

citala som si to pekne vedla od mamci..
trosku mi je...smutno..
snad mi to dnes lilith-ka pomoze,ved vies..lebo nevidim...bohuzial,aj ked sa strasne snazim,bojujem..cistit sa denno-denne nemozem,nevladzem...
to som si zas raz opat dala..

mamaca,pocuj a ty si aky mala lexikon??
takyto pozdrav v mojom nebol! :-DD dufam ze sa nemenis na gomca!! kriste...dvoch takych by som nezvladla...z poslednych sil zvladam gomca! :-D

mamca

Hehe,ja,detektív Oriešok,odhaľuje pravú príčinu: Nemôžeš sa pohnúť,aby vŕzganie stoličky nerušilo spolupracovníkov,ktorí sa pri vŕzganí radšej stratia a práca zostane neurobená.
Tak!!! Lepšia som ako Monk! :DDDDDDDD

lilith

jáj mamca,nešla som nikam,sedím v robote na vŕzgajúcej stoličke,a ani pohnut sa odtialto nemôžem,proste sú tu bezo mna stratenííí

mamca

Lilith,akože,ako,a ja že si išla so Shakti na ... (Decentne sa nepýtam,na čo vlastne:D)
:))))))))))))))))))))))))))))))

lilith

Mna si tu dnes absolutne nikdo nevšíma:((to asi preto že mám červený sveter,tak idem dalej pracovat,asi mi ani nič iné neostáva...

mamca

Gombulík,čaves,nuž,čo narobím,celý život ma rodičia slušne vychovávali a takto to dopadlo... :D Ale viem aj podľa Lexikónu slušného správania,Shakti potvrdí,však,moja milá obľúbená kamarátka? :D Však potvrdíš?

mamca

Čo ty hneď s hnevaním na mňa ideš,Shaktuľ? Veď ja som tak láskavý človiečik,hernajs krucipísek himlhergot!!!!!
:DDDDDDDDDDDD