Chcem si umyť ruky

lilith

Pekný večer anjeliky, prajem Vám veselého silvestra a všetko len to najlepšie do Nového roku 2009.-))))))))))))))))LV:-)

panika

Ahoj, ja sa nerozculujem.uz som aj oznacila ten ranajsi brept a poprosila som admina o vymazanie...Vies ako dlho som rozmyslala, ci si to Ty?

fanda

Panci, nerozculuj sa, ved vyhravas 1:0, no velmi dlho Ti trvalo dat ten gol ... xixii :) odhalila si moju pravu tvar .. xixi :)

fanda

Panci, to som rad, ze dcera ide spravnym smerom, urcite v tom ma prsty aj jej mama, ktora ju vie spravne usmernit a nastavit v GPS-ku ten spravny smer ... A rozmyslanie o 4 % ? Boli su a budu, len teraz sa mozno viac o nich hovori, nie ? Prajem Vam vsetkym krasneho Silvestra, ale kedze budem na papusovej kulture, tak sa urcite este pripojim .... a Ethel .. nepi prosim .. clovek je potom ako hotova opica .. :) A bud rada, ze si dopadla len pluvanim z okienka panikinko auticka .. :)

SHAKTI

Etka zabudla si na lilith! :-) ale inak dobry zoznam, som rada, ze to niekto vymenoval za mna :-)) nie, nie Ethi, neuhadla si- ja mam totiz u vas namontovanu taku malu kamerku a okrem toho aj maleho spiona, ktoreho si si nepremyslene zakupila v jednom meste :-)
sa mi paci, ked otvorim tuto temu a oslepnem od zltej :-) a tiez sa mi paci, ze panci napriek vsetkemu ako maly spion si najde cesticku k nam a nestraca humor
:-) si mojim velkym prikladom, si moj idol, mat tvoju fotku tak si z nej spravim plagat a nalepim nad postel :-)
minule sme sa rehotali doma, ze sme tak kedysi mali Darinku Rolincovu na stene ked mala taky uces na jezka :-)))
panci, ja neplujem! to si chcela plut ty :-))) no a co, pozri aj Etka pluje, tak mozme plut vsetky :-))

Ok, takze co vam zazelat? uz mi to trosku lezie na nervy, vymyslat zelania ci k vianociam ci k novemu roku, tesim sa na to, az sa vsetko vrati do normalu a skoncia sviatky, neviem preco..

Zelam vam, aby ste posledny den stareho roku oslavili s tymi, ktorych lubite a ak s nimi byt nemozte, na chvilku zavrite oci a otvorte srdiecka. My s panci sme sa naucili byt s tymi, s ktorymi mozno uz nikdy nebudeme a nik a nic nam v tom nemoze zabranit, sme predsa slobodne- staci zavriet ocko, otvorit tu zeleznu branu na srdiecku a snivat.. :-)
A v novom roku vam zelam hlavne vela zdravia- nie, nie je to klise, to vieme ti, ktori sme on prisli a snazime sa ako tak uzdravit a fungovat, dalej vam zelam stastie, pretoze sa mozte snazit ako chcete, ak nemate aspon kusok stastia nepodari sa vam to co chcete a v neposlednom rade lasku- pretoze i tu v tejto teme sme sa uz predsa naucili- najlepsie na mne :-)) - ze laska je ta najdolezitejsia na svete, bez lasky nie je zivot zivotom, ale iba prezivanim, bez lasky nema nic zmysel a laska odpusti kazdu bolest, a kym pretrvava oplati sa odpustit, ist dalej a bojovat. Kvoli laske ano..
A este nieco...Tak ako ste na to nezabudali v starom roku, myslite na to aj v novom roku- ze kazdy je clovekom, rovnakym ako sme my sami, kazdy clovek ma srdiecko, pozerajte na kazdeho ako na seba sameho, lubte kazdeho ako seba sameho a vsetci budu lubit vas, nic nemozme skazit ak nebudeme pozerat ocami ale srdcom. Lubim vas a Dakujem, vsetkym...
Etke, pančitke, mamculke, lilitke, Katuske, Dee+Ree(mame novy nick :-) ), samkovi, gomcovi, damaxy, janosikovi, "geraldine":-), bobkovi( priznam sa odpisujem z Etkinho zoznamu :-D ), sm a dalsim...vsetkym, ktori nejakym sposobom zasiahli moje srdce, kazdemu, ktori mi dokazal nieco odpustit, u mna je to znak, ze ta laska tam je a vracia sa spat ku mne..verte, kto mna dokaze lubit sa ma uz nikdy nezbavi :-)

Happy new year 2009!
nech ten rok stoji za to..a ako hovori moja oblubena skupina..
" V NOVOM ROKU, DO UTOKU!!!" :-DD

www.youtube.com

ethel

aha,veď dnes je Silvester! Ak sa tu neukážem tento rok,znamená to,že nestíham,ale stále Vás lúbim!!!:-)

Prajem do Nového roku len to najlepšie každej osôbke,ktorá ma tu pozná(skúsim vymenovať)
Slušný muž
Pančuška
Shaktulka
Samko
Dee+Ree
Katty
Gombík
Bobec
Damian
Kosa
Luky+jeho milá
Ajka25
.....a samozrejme naši Admini!!!

ethel

Panči ak som správne pochopila,tak Shaktul chcela pluť z auta:-DDDD To mi pripomenulo jednu noc,keď som sa s kamoškou vracala z jednej akcie a spomínali sme na mladosť a v tom neviem prečo mi napadlo ako ma učil kamarát pluť tak frajersky:-) Tak som to tej kamoške predviedla(učila som ju to celú cestu domov),lebo som si chcela uzrejmiť,že to ešte tak viem:-D Tak sme išli a pluli-fuj,hamba....ale bola sranda,staré kofy a policajná stanica...našťastie sa tvárili,že nás nevidia:-D (policajtov mám po ceste)...A preto netreba piť!

panika

Cafte sa ().Dnes som mala neskutocne ubehany den-nestihala som si ani sadnut (ak neratam znudene visenie zo stolicky, ked boli baby na etapy na kozmetike) :D.Nakoniec som zistila, ze treba kaslat na predsudky a vytasit telefon uprostred natrieskaneho hypermarketu (moja oblubena znacka :D).Mladsej som kupila knihu (ktoru som za polhodinu sedenia na kave precitala...)...prisla ku mne..jaaaaaj, toto? este su aj ine a zacala mi vymenuvat hrdinov z tych kniziek.Skoro som skolabovala..fakt som asi niekde pozadu.Ale pochvalila mi zipsacikov-bol to taky parik belasych tucniacikov.Uz aj ma komu dat toho druheho :)(zabije ma, ak sem nakukne).

Paci sa mi vasa rozprava o inakosti.Uz par dni o nej rozmyslam. Konkretne o tej 4%-nej inakosti.My sme tu tiez ini, ale tak inak :-DD.My sme vlastne vsetci do seba zalaskovani, mame sa radi a pri tom sme vsetci uplne normalni (myslim po stranke sexualnej).Musim sa smiat na tej fandovej poznamke o tom spravnom smere.Hej, ide spravnym smerom :).Ona bola vzdy na dobrej ceste, len asi mala klapky ako konik :D (tak teraz ma uz urcite zabije).

Som taka stastna, ze tu narazam na zname tvare () () ().Hadaj Shaktuliatko, komu patria tie objatia? Inak premyslam aj nad svojim dlhom k Tebe..vies, ten cestovatelsky.Budem mat otvorene oci aj usi, aby som neprepasla ziaden volny termin, ktory sa mi doma podari mat :).aj keby sme mali vycestovat len do malaciek .juuuuuuj, uz som si nas predstavila v tom kabriolete na tom kruhovom objazde...kto to chcel plut z auta ?