Chcem si umyť ruky

eee

sprosta krava: to prečo si tak hovoríš?Vôbec niesi sprostá!

(viete aké písmenká sa mi tu objavili,že mám prepísať? HAHA! tak to som ešte nemala:-D

eee

Shaktulka,nuž pravdu máš,boli sme si velmi blízke kým bola chorá,vlastne sme boli stále spolu v posteli,lebo keď som zašla čo len do kuchyne už kričala....mamiii poď už sem.Dokonca mi zakázala aj cukríky:-) A vnoci mi spávala v náručí....a pes pri nej...proste tri kofy v posteli.Moja polovička mi dnes povedala,že ho začína bolieť hrdlo,že by som sa mala liečiť:-)) Tak teraz neviem akú liečbu potrebuje:-DD

SHAKTI

LV je tajna sifra po latinsky a znamena nieco velmi neslusne ale krasne :-)

a tie pancine znaky znamenaju nieco este strasnejsie :-)

konecne ste sa ozvali, uz som si myslela ze ste neprezili vianoce, ze vam zhorel vianocny stromcek alebo si kapor s vami vymenil ulohy :-))
jaj Ethi to som si len tak tipla ale dost sa cudujem, kam to vsetko do svojho utleho telicka napchas, ved toto su ranajky sampionov!!! :-DDD by ma rozdrapilo :-DDD vidis mohla som ti poslat vlastnorucne napecene vianocne oblatky, ked ich tak mas rada
som rada ze babu uz mas zdravu, nic moc vianoce, ale zas pan Boh nam tymto sposobom ukazuje co je naozaj dolezite a na to nas zameria, ked sa trosku odklonime od spravnych veci a priklonime sa viac k materialnym a praktickym veciam, takze som v podstate rada, lebo ste si uzili nadherne spolocne chvile, rozumej boli ste opat v blizkom kontakte a vas vztah sa este viac posilnil. Take chvile si uzivam aj ja s hafom, lebo milost pan uz tyzden spava pri piecke v teplucku, len ja sa nic nevyspim lebo sa pekne pyta ked mu treba cikat a vsetci sa vtedy tvaria ze je to predsa moj pes! je, laska je narocna :-))ale co by sme nespravili pre milovane bytosti?? obetujeme kus zo svojej krasy a spanku..takze ta celkom chapem Ethi, tiez som vycerpana a pred zrutenim :-DD hlavne ze psik je vyskereny a spokojny.

eee

Ahojte lásky moje:-)
nemôžem sa prihlásiť,lebo sedím za "notbukom" a netuším aké mám heslo na zdraví,tak aspoň takto:-) Dieťatko som mala choré v horúčkach od 23 do včera,cítim sa vyčerpaná,lebo celé noci sme nespali(my dve),zapchatý noštek,zvracanie,...tak som v sobotu zašla na pohotovosť kde mi starý pán doktor na dôchodku začal teoretizovať o ochorení,alergikoch,...a nechcel dať ani ATB,že nech vydržíme do pondelka.Ja by som aj vydržala ale zdalo sa mi hlúpe čakať s vysokými teplotami ešte dva dni:-( Tak som ho ukecala a bábu mám zdravú! Konečne sme prvú noc spali a aj to sa mi snívalo,že som zmeškala lietadlo do Turecka:-)) zdesená som sa zobudila.Tak takto sa u nás doma sviatkuje.V krásne upravenej obyvačke máme periny od štedrého dňa...
Shaktulka,ako vieš,že som prežratá?:-)) Napríklad moje raňajky dnes:rezeň,šalát,feferónky,kokosové gulky,linecké koliesko a asi 10 oblátok s medom:-))) no a čo keĎ som pribrala 2 kilo:-))) V novom roku budú isto dáke stresy a pôde to dole:-) Shaktulka teším sa,že mi tak dôveruješ v šití:-)) Len mi už oznám dátum,na to sa budem tešiť najviac!
LV!!!