Chcem si umyť ruky

panika

:))), ono a to ,,serie,, cele roky-stale o tej mojej starsej..a teraz aj mega zdravotne problemy tej mladsej...uz ma to ani nebavi, som unavena jak stary kon

panika

Dakujem Katuska, noo a hlavne to prekvapenie, ked sem nakuknem a zistim, co som tu blabolila :)) (bacha, moj posledny koment je platny na 165%)...kazde jedno slovo, co tu napisem myslim zo srdca, pretoze viem, ze Vam mozem povedat uplne vsetko a Vas vztah ku mne sa nezmeni..napriklad dnes od rana myslim na nasu indicku bohynu Sh...i....viem, ze dala na javo, ze sem uz nechodi, pretoze toto tu je uz za nou, ale napriklad presne dnes by som potrebovala jej radu, pretoze sa vyzna v liecbe za pomoci farieb....ano, teraz to bude zase o mne..potrebujem pomoc (vlastne ako vzdy)..chytam sa kazdej slamky...no fasa, tak uz zase revem a prd vidim na PC....viem, ze stale otravujem, ale ste jedini, ktori pri mne stali v tych najhorsich chvilach zivota..prepacte

panika

vies, v podstate ani neviem, co je to prepnut spravnym smerom...kazdy z nas je trosku iny a tym sme vynimocni (inak fakt mi niekto neustale kradne pismenka)...som taka hrda na to, ze Vas poznam alt3.keby sme boli vsetci OK, nikdy by sme sa nestretli..aj ked mozno by som chcela byt normalna :)))(ale uz s pocitom, ze Vas poznam)...stale cakam na chvilu, ked sa s Tebou stretneme :)

katty192

no, lost, ja som sa stihla už aj presťahovať, kým si sa ty zobudil :DD

panika, áno, niekedy sa nudím ;) no mala by som celkovo zrýchliť, keby mi trocha preplo, tým iným správnejším smerom :D
ja si to pamätám, keď ste boli s ethkou žltéé !! :D

panika

uprimne? ja sa nikdy nenudim :))). Mam doa taku posadku, ze mam vzdy o ,,zabavu,,postarane..A Katuska, Ty akooo?
PS : v podstate sme odbornicky (aj na zavity), ja som bola chvilu aj zlta :DD

katty192

och, s tou závitovkou sme išli na to ako top odborníčky :DD a ty si tam samozrejme bola tiež ! :D panča, ako sa mi máš ? :) nuda, alebo dobre ? :)