Chcem si umyť ruky

mamca

A jéje....ja som sa už pripravila na to,že prvá ozajstná láska mojej dcéry ma zastihne totálne nepripravenú...:)

ethel

Panči,to mi pripomenulo jednu moju kamošku,ktorá videla svojho syna dávať pusu frajerke a skoro mu to zakázala:-DD Vek nezastavíme,ja sama som zvedavá ako budem prežívať prvú love u mojej "malej"

panča

Caute sa.Dnes mam taky divny den-taky akysi spomienkovy.v jednej televiznej uputavke som videla cosi, co mi robi husaciu kozu a nuti ma mysliet na kohosi..A dnes som si po dlhsom case spomenula na Milliho.Stale nevedel, preco mladsej dcere hovorim mala :).Dnes som si uvedomila, ze uz mala nie je.Ktosi je do nej zalubeny a spravil pre nu video.Nechcela mi ho ukazat, ale slubila som, ze nebudem mat komenty-tak som ju obmakcila. Myslela som, ze ide o srandu ako minule, ale autor aj tema boli ine...on pre nu urobil klip-take vyznanie lasky, ze som nechapala.Normalne som odrovnana..a ona je zamilovana do chalana, ktory ma kazde 2 dni inu babu a ju skoro ani nevidi..a ten druhy to vyznanie zavesil aj na you tube....neverim, ze jej v zivote este niekto takto vyzna lasku...no a pointa je, ze moje deti uz nie su male deti..som momo

samko r.

Deee, je pravda, že má hviezdičky, gule, ale už nie sú zelení. Už sú šedo-čierní, alebo len čierní. Elka, som ok. A pôjdeme na stromky, dúfame, že nás nechytia.....

^panča

mozno sa tomu tazko veri, ale ked viem, ze stojite pri mne mi spustilo prival slz. Zajtra mam ist so starsou na trening Capoeiry-ak tam pojde, verim ze este mame sancu...ale prestavam verit na vsetko dobro sveta.Mam pocit, ze moja laska ma robi hlupou a sepou...ale o, ze nevladzem neznamena, ze som sa vzdala..TO NIKDY...lubim Vas.vsetkych-tych dostupnych aj nedostupnych...

ethel

Panči,aj tak ťa obdivujem...už nevládzeš a ver,že mi čo ťa poznáme by sme to už dávno vzdali.Ty máš na hlave tolko starostí a také velké,že to čo si doteraz zvládala je obdivuhodné a ja verím,že budeš vládať ďalej,lebo si silná,len si to neuvedomuješ.Velmi ťa lúbim!

panča

alt3.dakujem za pozdrav, aj ja zdravim vsetkych.v ramci moznosti sa drzim(e), ale inak nic moc.mam pocit, ze uz nevladzem

ethel

Tvoja frajerka má z teba asi velkú radosť:-)Predpokladám,že jej skladáš básne každú noc...
Idem si lahnúť,lebo dnes bol ťažký deň.Prajem aj tebe krásne sníčky a dobrú noc.