Chcem si umyť ruky

mamca

Dee,policajta neodporúčam! Zmiznú všetky darčeky-zaslané na kriminalistickú expertízu,namiesto nepoužiteľného zvončeka používa sirénu,neustále nasadzuje papuče,vyberá pokuty za nedovolené parkovanie na wc a prekročenie rýchlosti v spálni...a keď ho chceš po sviatkoch vyhodiť,čaká ťa žaloba za napadnutie verejného činiteľa...
Radšej nemysli ekologicky :DDD

tomiyi

dee krátku pamäť máš na študentku. Modrú šatku poradila bruna v úzkosti. Mne tiež vždy pomôže Ked ma hrdlo bolí tak si to pamätám. Neviem o čom je to tu ale je to tu suchota.
zdáárek

panik-a

o kurna, neviem, neviem, ako to to tu teraz vyklici :). Tak na odlahcenie (a vzhladom na pokrocily cas a remitendu) -dnes som malka mladsiu dceru v novom case...priamy zaber do tvare. Inak som tak neskutocne zufala, ze neskutocne tuzim po stretnuti s vami..vsetkymi..kde mame sefa? teda sefovu. lubim vas. a inak k tym policajtom-kedze som minuly vikend vyuzila ich pomoc, patri im moja neskonala vdaka a... a aj tym, ktori vcera naptlacili zilincanov do autobusu.cmuk

deeee

Trosku dobrej nalady do noveho tyzdna:
EKOLOGICKÁ VÝZVA
Nekupuj živý vianočný stromček !
Daj si do izby policajta. Je zelený, má hviezdičky a visia mu gule.
Ak zoženieš dopraváka, bude Ti aj svietiť !

damian

Etel, jej manzej je Dr., tak dufam vie, co robi.

Okrem ineho donedavna mala CHT, potom odmietla, lebo to vsetko islo dolu vodou, napisem blizsie v emaili, az budem vladat...

ethel

Damian,napíš mi do mailu konkrétne veci,od kedy to má a či mala aj nejakú inú liečbu....ale môj názor nie je potešujúci,veď ma poznáš:-)Samozrejme by ma potešilo,keby sa vyliečila,ale aj tak si myslím ,že nie:-(A možno sa to nikdy nedozviem,lebo je to dg. od pol roka do aj 9 rokov a to sa mi dvaja už možno nebudeme poznať....

ethel

Samko:-DDD teraz som sa tak schuti zasmiala.....Keby si len vedel ako by ti to po roku išlo na nervy:-D Doma som počúvala:no dobre,už dosť...neuotravuj teraz....bože ty si hrozná....
:-DDD ano som hrozná už to zistil aj môj pes:-D

ethel

Dee,no nie si prvá a ani posledná kto má takúto skúsenosť s očkovaním proti chrípke.Ja som v podstate denne pri zdroji a myslím si,že vďaka tomu sa mi samé robia protilátky bez očkovania:-)