Chcem si umyť ruky

panča

haff..kym som sa k Vam preklikala, normalne som zostarla..ale neva, uz mam narok na vrasky xi xi xi
LUBIM VAS alt3

eee

...ticho ako pred búrkou....Najvyšší čas aby sa nám ozvala Shaktulka....teda tak som to pochopila,že keď sa tu dlho nik neozve,tak nás ona poviťahuje z postelí:-))

ethel

....ej veru...staré príspevky:-)...bolo tu vela pekného...hmmmm.................to som sa zamyslela nad.....
Tak pozdravujem Ree-ho:-)

Samko,ide jeseň a ty máš plné ruky práce,ja viem....len to nepreháňaj:-)A viem,že ty máš alibi:-DD Už to na mňa vyliezlo,tak čakám,kedy to zlezie:-))

samko r.

Tak Elka hovoríš, že niečo na teba lezie? Ale ja mám alibi, ja to nie som:-D. Kde sa túlam? Veď to poznáš, ide jeseň.... Ale sem tam nazriem....

deeee

Dobre ranko vsetkym. Som ok a dufam, ze aj vy, ked semm chodite tak malicko.
Inak mame noveho citatela, moj drahy Ree sa zacitava to starsich prispevkov a chvali to tu, ze su tu kvalitne rozhovory. Takze prijemne citanie Ree.A Ethelke skore uzdravenie
♥♥♥

ethel

Zajtra máme v robote audit a tak som si musela ostrihať nechty:-(( Normálne ma to hnevá,aj prstene aj retiazky z ruky som zložila:-(( A tak krásne som bola ovešaná:-)A ešte sa dnes od rána cítim na figu...kašlem si tu,nevládzem ani žiť...proste niečo na mňa lezie.Dokonca mi ani jesť nechutí a z toho som vydedukovala,že som fakt asi chorá...