Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

Caute sa, ste hrozne zlate, zboznujem Vas za Vasu podporu. Inak pred chvilou sam PANIKARILA, nevedela som najst tuto temu :DDD
moje mensie dite sa mi zakukalo do chalana...mavaju naraz treningy, a oni su obaja taki zakukani, ze uz si to vsimli obaja treneri :D. Keby ste to videli-je to taka svanda. Kazdy z nich po kazdom kopnuti do lopty kontroluje, ci ho ten druhy videl :DDD. Nas trener volal moju starsiu na zajtrajsi zapas do trnavy.isiel do nej ako osa, ona mu to odplacala ako srsen a nakoniec mu povedala, ze ide na box-az vtedy upustil od futbalu. Pukam od smiechu...LUBIM VAS A OPAT DAKUJEM? ZE VAS MAM alt3 alt3 alt3

ethel

Ja tom už rok tvrdím,že Pančuška je tá najlepšia mama na svete!Klobúk dole,obdivujem ťa Panči!Dokonca aj ja sa teším z tej sms,uvidíš,že to zvládne!

panča

Dakujeme :D. Stale cakam, az budem moct slavit aj u druhej bambule...Vcera mi napisala sms, ako velmi ma lubi a od dnes mi to zacne dokazovat :). Je to viac, ako vsetky zlate medaily sveta
Mam Vas velmi, velmi rada ♥

panča

Cafte sa, uz zase idem napinat hrud :D. Mame prve miesto v sutazi Mlady zachranar civilnej obrany..zlatoooooooooooooo