Chcem si umyť ruky

mamca

Uff,zima ide a tu kvetov ako na podnikovej oslave MDŽ...:)
Posielam pozdrav všetkým známym aj neznámym,trošku sa pousmejte,nech sa vonku oteplí...:DD
Shaktulka,toľko vecí poznáš a tak málo ich využívaš-mám na mysli hlavne tie prosté a samozrejmé,ktoré už dávno hrejú,hoci ty tomu stále neveríš... To,čo túžiš prijať,to aj posielaj do sveta... Dovoľ,nech to plynie.:)

administrátorrr

___________@@@@@@@________@@@@@
________@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@_______@@
________@@____________@@@___________@@
__________@@__________________________@@
____@@@@@@______@@@@_____________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@
__@@____________@@@@@@@________@@
_@@____________@@@@@@@@______@@
_@@____________@@@@@@@@____@@@
_@@@___________@@@@@@@_______@@
__@@@@__________@@@@@__________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@________@@@@________@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@@
__________@@@@@@@_____@@@@@@
___________@@@@@_@
______________________@
_______________________@
________________________@
________________________@
________________________@___@@@
________________@@@@_@__@____@
______________@_______@@@__@@
________________@@@__@__@@
______________________@
_____________________@

___________@@@@@@@________@@@@@
________@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@_______@@
________@@____________@@@___________@@
__________@@__________________________@@
____@@@@@@______@@@@_____________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@
__@@____________@@@@@@@________@@
_@@____________@@@@@@@@______@@
_@@____________@@@@@@@@____@@@
_@@@___________@@@@@@@_______@@
__@@@@__________@@@@@__________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@________@@@@________@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@@
__________@@@@@@@_____@@@@@@
___________@@@@@_@
______________________@
_______________________@
________________________@
________________________@
________________________@___@@@
________________@@@@_@__@____@
______________@_______@@@__@@
________________@@@__@__@@
______________________@
_____________________@

administrátorrr

___________@@@@@@@________@@@@@
________@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@_______@@
________@@____________@@@___________@@
__________@@__________________________@@
____@@@@@@______@@@@_____________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@
__@@____________@@@@@@@________@@
_@@____________@@@@@@@@______@@
_@@____________@@@@@@@@____@@@
_@@@___________@@@@@@@_______@@
__@@@@__________@@@@@__________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@________@@@@________@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@@
__________@@@@@@@_____@@@@@@
___________@@@@@_@
______________________@
_______________________@
________________________@
________________________@
________________________@___@@@
________________@@@@_@__@____@
______________@_______@@@__@@
________________@@@__@__@@
______________________@
_____________________@

administrátorrr

0000000000000000000#####________________#####00000 00000000000000 000000000000000####__________________________####0 00000000000000 0000000000000##__________________________________# #0000000000000 0000000000###_____________________________________ _###0000000000 000000000#________________________________________ ____#000000000 0000000##__________######_______________######____ _____##0000000 000000#___________########_____________########___ _______#000000 00000#___________##########___________##########__ ________#00000 0000#____________##########___________##########__ _________#0000 000#_____________##########___________##########__ __________#000 00#______________##########___________##########__ ___________#00 00#_______________########_____________########___ ___________#00 0#_________________######_______________######____ ____________#0 0#________________________________________________ ____________#0 0#________________________________________________ ____________#0 0#________________________________________________ ____________#0 00#______##_______________________________________ ___##______#00 00#_______##______________________________________ __##_______#00 000#________###__________________________________# ##________#000 0000#__________######______________________######_ _________#0000 00000#_______________######################_______ ________#00000 000000#___________________________________________ _______#000000 0000000##_________________________________________ _____##0000000 000000000#________________________________________ ____#000000000 0000000000###_____________________________________ _###0000000000 0000000000000##__________________________________# #0000000000000 000000000000000####__________________________####0 00000000000000 0000000000000000000#####________________#####00000 00000000000000 000000000000000000000000################0000000000 00000000000000

SHAKTI

Katuska servus :-) ten fesak dolu nepatri ku mne, ale k nasej dee-nuske!!! Ja uz svojho fesaciska mam a je najkrajsi v sirom okoli a dokonca...ma uz aj zuby!
:-DD
samko blahozelam, verim, ze si ich patricne zapil aby sa nepocikavali :-DD
Neboj dam ti dopredu vediet samko aby si sa mohol psychicky pripravit na to co uvidis a zazijes :-D Len tak medzi recou samko mi posuskaj, kolkoze to mas rokov??? Ja len ci sa toho slavneho dna dozijes, pretoze to tak skoro asi nebude
:-DD
Ethel ty pocuvaj!! Ak si ty nasla a odisla na ten ostrov bezo mna, tak uvidis! :-)Posli adresu a nevychlastaj vsetky drinky sama, nechaj mi aspon jeden :-)
Som hrda majitelka zahadnej choroby, pomaly ale isto mi uz napadla srdiecko, CNS, plucka, kosti a lavu ladvinu, ale stale nevieme co to je :-)) stale sa to nelieci ani len lentilkami hoci vnutorna horucka ma ide rozdrapit, ale stavim sa o co chcete, ze si diagnozu urcim sama a skor ako vsetci moji najlepsi 10 doktorkovia :-DD
Ich liebe nase slovenske zdravotnictvo!
Ak tu niekto vysiva mozem posluzit ako vankusik na ihly a nikdy som nevyzerala lepsie, aj vlastny pes uz do mna vrci a brese co ma nepozna :-DD
Inak tento sebaironicky smiech je uz posledne stadium zufalstva :-D
Samko este ma napadla jedna vesela prihoda s tymi svinkami :-DD
Tiez chovame, ale v bezpecnej vzdialenosti od mojho cistuckeho domova, som Svina na cistotu s velkym S
:-DD sestra ma volala aby som ich sla pohladkat ze su velmi mile, este boli male. Ako milovnicka zvierat som sa dlho nenechala prehovarat a smelo som vykrocila smerom k chlievu odhodlana s usmevom na perach pohladkat tie male mile svinky. Pozor pride pointa!! :-DD
Neprekrocila som ani prah, ked mi usmev na perach zamrzol a zastrcilo ma spat, to bolo asi jedine stastie pred udusenim. Ten smrad, ktory tie male mile svinky vyprodukovali, bol ako tlakova vlna, ktora ma vystrcila na cerstvy vzduch a dodnes si myslim, ze prave toto mi zachranilo zivot! :-DD a to nie som ziadna fiflena, ktora by nezniesla trosku smradu. Dodnes si pamatam ze to bola sila, takze si ta samko uz kvoli tomu velmi vazim, aj ked mozno Jozef a jeho pribuzenstvo dodrziavaju hygienu :-DD
Oki dobru nocku vsetkym...kazde nove rano je zazrak, ktory tak nevdacne prijimame ako samozrejmost,kym nas nieco neprinuti vazit si kazdu minutu zivota. Kazdy mame svoje vlastne privatne trapenie :-) je sice hrozne a tazke, ale zas je nase :-) skoda ze sa majetok nerata spolu s nim a este lepsie by bolo keby sa dalo trapenie odpisat z dani :-) skusim to pretlacit pri najblizsom schvalovani zakona ale nic neslubujem :-DD
pa.

samko r.

Ozaj, je ich 8. Shaktul, ale termín mi daj dopredu vedieť aby som mal voľno, neboj sa nič, odrodíme všetko:-D