Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Shaktulka ma nove auticko-audinku :-) nikdy som sice velmi nesympatizovala k tejto znacke, ale myslim-teda viem, ze si velmi rychlo zvyknem. Jej interier ma totiz zvlastnu atmosferu a ked premyslam ako vam to vystizne opisat, tak aby ste tu atmosferu vnimali kazdou bunkou svojho zenskeho tela, jednoducho to opisem tak ako ma to napadlo- Strasne tam citit CHlapa, ale fakt chlapa s velkym... CH :-)) ňo a podla toho vyzerala aj prva jazda :-)= smrt v ociach vsetkych zucastnenych :-) a este k tomu ktosi vybral taku krasne zvlastnu farbu, ze mi skoro sekne k ociam, len je tmavsia. Cele to auto je take sexi, nie zenske, skor dost muzske, take drsne sexi :-D
Oki,tot moj posledny prispevok, trosku som vam rozcerila hladinu, slubujem, ze sa to uz nestane, takze sa mozte smelo vratit k pokojnej az nudnej atmosfere v tejto teme. Aj tak vas ♥

SHAKTI

pacia sa mi tvoji smaily :-D tak sa mi to paci :-D
hlas ludu vysmedol :-DDDDDDDDDDDDDDDDD
tak ako som sa necakane zjavila, tak aj odchazíííííí, nerevte, ved predsa dobre viete, ze mna sa nezbavite :-DD ako niekto skvely raz povedal- Vyhodia ma dverami a ja sa vratim oknom, po pripade mozem sa pokusit aj narvat do komina, ale za uspech fakt nerucim :-DD
...a ostava po mne iba smrad a cudna pachut v ustach :-DD

SHAKTI

...este cosi, asi to bude velmi necitlive, ale nenarazam na nikoho konkretne, len mam uz plne zuby toho ako sa ludia vacsne stazuju...ako sa vacsne lutuju, stale placu, su negativni...a potom mi zapotia: Tebe je tak super, ty si stale vysmiata ako slniecko, ty mas fakt skvely zivot" A ja sa zacnem dusit, pretoze ti ludia ani len netusia..ale je dobre ze netusia. Pretoze som pochopila ze tym nikomu nepomozem a uz vobec nie sebe-ake si to urobis take to mas a verte, ci neverte, za vsetko si mozme sami! Kazdy mame svoje problemi a nikto z nas nema lahky zivot, oki, mozno niekoho ten zivot trieska viac nez inych, mozno sa este vrati a kopne si do neho, alebo ho zopar krat prejde tankom :-), ale.. pozrite sa vokol seba, je tolko zivych bytosti ktori su na tom ovelaaaaaaaaaaaaa horsie nez my, kym zijeme a nie sme odkazani na niekoho druheho, tak si poviem, som stastna, musim byt stastna, kazde rano si poviem, tento den bude fakt skvely( ani nie o sekundu ma niekto tak naserie :-DD alebo sa stane nejaka katastrofa, ci uraz :-D, ale mna nedostanu :-D ), a ak nie tak sa ho pokusim aspon prezit bez ujmy na zdravi, tesit sa z uplne sprostych a jednoduchych veci, nech si ini pomyslia ze ste retardovani, to oni su retardovani, lebo sa nedokazu tesit z malickosti a v tom tkvie krasa zivota a to je recept na stastie. Vzdy sa porovnajte s niekym, kto je na tom ovela horsie nez ste vy a pocitite neskutocne stastie, pretoze som stastna ked sa dozijem rana a dnes si to vazim, pretoze tomu tak byt nemuselo a stale este byt nemusi, som stastna ked mozem prezit dalsi den, byt s tymi, ktorich lubim a som stastna, pretoze mnohi ludia, napriek vsetkemu :-), stale dokazu lubit mna....
Nie som najmudrejsia na svete, ani som neobjavila Ameriku, len mnohi na to zabudame a aj ked vam srdce rve na kusi, nevladzete ani vstat a bolia vas aj vlasy na hlave, nezabudajme na to...lebo inak neprezijeme..
Vsetci dojedneho ktori sa v tejto teme mihli, ktorich som tu ale aj v normalnom zivote mohla stretnut a stretla, kazdy z nich bol niecim vynimocny, dvomi vecami- mal neskutocne velke srdce a obrovsku vnutronu silu, ktoru si vsak neuvedomoval..kazdeho z nich zivot fackal a fackal, aj ked uz bol na dne, na kolenach, no kazdy z nich, nastavil tvar a nebal sa tychto faciek,a kazdy z nich napriek vsetkemu opat vstal..
Tak sa drzme, niekoho alebo niecoho a ked nie je momentalne coho :-)) tak sa jednoducho chytte sami seba. Nikdy nic nehladajte inde a u inych, nemusite nikam chodit, nikoho o nic ziadat ani prosit, nemusite nic kupovat- vsetko mate na dosah ruky, vsetko co potrebujete, chcete, mate totiz v sebe! Naozaj je to tak, len odtial to vydolujte a pouzite a verte, ze ono sa to nikdy neminie. Este som sice neprisla na to ako sa to doplna :-DD ale raz na to pridem :-)
Nepotrebujete nic-vsetko je vo vas, nepotrebujete nikoho-mate sami seba!
LV! Drzte sa!

panča

cau zlatko, Ty si tusim hlas ludu :DDDD.
Nase belese kočky dnes nabili levičanky 10:0 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
alt 3 pre vsetkych.luuubim Vas

SHAKTI

♥ NEFLÁÁÁÁÁÁÁÁKAJTE TO TU !!!!!!! :-D ♥
Bo oko vsetko vidííííííííí !!!!!! :-D
no a niektori by sa mohli ozvat, napr. taka sefova, lebo je mozne ze tu pokazim moralku a potom co? :-D ale uz nemam s kym, vsetci chlapi zdrhli, uz je to tu Klub spravnych zien :-) ale len docasne, nastastie samko je odolny :-)
Ale ked tak premyslam, moralka by sa dala celkom slusne pokazit aj s nejakou peknou babou :-) napr. Etka, panča, lili, mamca alebo Katuska ci Dee :-) Vsetky sme krasne, len u niektorych to az tak nevidno navonok :-DD teda skor u niektorej, ktoru som nemenovala :-)Ale ved krasna predsa vyviera zvnutra, ak si dam este z toho vinka, tak mozno aj "vyvre" :-DDD
co urobi pohar vina :-DDDDDDDDDDDDDDDDD
♥ cmuk a neflakajte sa, je to neslusne a nebavi ma stale citat alt3, alt3, alt3.... :-))