Chcem si umyť ruky

lilith

Ahojte anjeliky!:-)
Zamysleli ste sa prečo sa vám to všetko deje a vytvára v živote?
Viete nič nie je dobré a ani zlé, to len ludské myslenie takým robí.
V prvom rade musíte každá jedna pochopit, že všetko čo sa Vám v živote stalo, tak si zato môžete sami, nakolko ste si to svojím myslením či už vedome alebo nevedome pritiahli. v prvom rade sa naučte mysliet a sústredit na to čo chcete!!!!
A nie na to čo nechcete.!!!
Celý Váš život a aj život každého funguje na podľa zákona príťažlivost.
To znamená..sťažujete sa??!!
No tak Vám život pripraví dalšie také si tuácie, že sa budete musiet zase sťažovat! Preto vždy hovorte a myslite na to čo chcete! A budete to mat.
Je to jednoduché..... a zy všetko čo máte ďakujte.
takto veľa som sem ešte nepísala, ale musela som..
mám Vás všetky rada:-)

ethel

Shaktulka,tebe by som najradšej povedala niečo podobné,lebo ty si v mojich očiach ako to dieťa čo má Panči...Teba vidím ako človeka,ktorý má rozbité srdiečko,ale mama o tom nevie...neviem či mi teraz rozumieš.Proste každý ventiluje úzkosť nejak inak...ona tak a ty takto....uzatváraš sa pred svetom a pritom nás potrebuješ.Vieš velmi dobre,že ťa lúbime takú aká si.Ano,chyby robíme všetci a aj napriek tomu si hladíme do očí....neviem čím to je...vďačím dňu,keď som sem prišla,keď som stretla teba...pamätáš?....Vďačím dňu,že som tu stretla aj Pančušku,Lilith,Katy,Gombíka,slusneho_muza,Mamču,s amozrejme SAMKA,...proste každého koho poznám....a myslím si Shaktulka,že aj tebe to vela dalo,nielen vzalo!A viem,že ti to stále dáva....zbytočne povieš ako trpíš keď sem nakukneš...lúbiš nás,ako my teba!A všetci si navzájom pomáhame...možno preto,že sme vo virtuálnom svete.....
A ku tej mojej pošťanke a kakačke kobercovej....vieš,že ju musím stále bozkávať na líčka??! čím to je?....alt3

ethel

Panči...pri tej pesničke sa mi hrozne dobre šoféruje:-)
Neviem čo si urobila,ale chcem ti povedať,že čokolvek to bolo,určite si urobila dobre!Si múdra maminka a ver,že ja mať tvoje problémy,tak som na psychiatrii na akútnom zavretá v klietke!Bojíš sa,či si jej neublížila?? A ona sa nebála a nebojí,že ti ubližuje?Raz mi jeden kamarát s takýmto problémom na to povedal-keby sa ti to náhodou niekedy stalo,buď tvrdá!Zbytočne budeš ponúkať pomocnú ruku,tým to len zhoršíš.....Dnes sa má ten chlapec fajn.A poznám aj prípad matky,ktorá roky ponúka ochranné krídlo a to jej "dieťa" je už odpísané,aj ako osobnosť,ako človek,ako bytosť....Je fakt,že sama by som nedokázala byť tvrdá,ale po tom ako mi to ten kamarát povedal,tak by som asi na neho v tej najťažšej chvíli myslela a aspoň navonok by som bola tvrdá.
Zamyslel sa niekto z nás,že máš z nás ten najťažší život? Čo sú naše problémy v porovnaní s tvojim rozbitým srdcom?Preto ťa obdivujem a hlboko sa pred tebou skláňam!!! Obdivujem ťa v tom čo robíš,že ešte dokážeš dýchať a prísť medzi nás.Mňa odrovnalo úmrtie mojho psíka a nedokázala som sem ani len nakuknúť...Držím ti palce!A som denne myšlienkami pri tebe a určite nielen ja,ale všetci čo sem chodíme a vieme čo sa deje v tvojom vnútri....alt3!

panča

Ahojte, dnes som nacas vyriesila ciernu ovcu...revem uz asi hodinu.Citim sa tak biedne..velakrat v zivote som si myslela, ze prezivam tu najhorsiu chvilu svojho zivota..mylila som sa...je to prave teraz..ak sa to minie ucinku, uz nebudem vediet pokracovat.viem, ze si to zasluzila, ale bojim sa, ze som jej ublizila..ale inak som uz nevedela...zadusim sa slzami

SHAKTI

ono asi vsetci z toho mesta stia po byte a seru za gauc :-DD Nestihla som ta upozornit aby si si tam nic nekupovala, je to dost zradne, mile ocka ale vo vnutri diabol :-D
Nechce sa mi ist do prace, uz si pripadam ako naprogramovana, uz o tom nepremyslam, je to tak lepsie. Niektori su po vikende oddychnuti a niektori ako napr. ja su na tom este horsie. Pn ma neminie, ale tlacim ju uz aj ocami :-D
pre panci- presne ako napisala etka, nieco je ruzovucke-az nechutne a nieco je cierne. Ja som vzdy bola to cierne. Ale je to iba iluzia, je to iba navonok, pretoze vo vnutri je to presne naopak. V kazdej rodine musi existovat jedna cierna ovca, ktora nesplna celkom predstavy, ale vzdy ked slo do tuheho a nastala kriza, to ruzovucke sa zmenilo na cierne a to cierne bolo zrazu ruzovucke.
ozvala som sa hlavne preto, lebo viem, ze sa niekto mozno o mna boji, ale nechcem aby sa bal, nechcem aby si myslel, ze sa musi bat. Som v poriadku a ked raz nebudem, tak sa to aj tak nedozviete :-DD budete na mna nadavat, ze sa zas neozyvam, ze na vas kaslem a mozno uz budem vonat fialky od spodu :-D
drzte sa a udrzujte to tu, clovek nikdy nevie kedy sa bude potrebovat vratit "domov" aspon na chvilku.
♥♥♥ Shaktul na stare kolena objavila srdiecka :-DD som to nikdy neskusala..jeeeej :-) tesim sa na to ked budem stara a senilna- to budu haluze
:-DD

eee

Panči..to prvé ma velmi teší agratulujem,že si vychovala futbalistu NO1! A to druhé,to ma mrzí,ale prosím na psychiatriu nie,ty to zvládneš,ja to viem.Proste máš niečo ružové a niečo čierne....neboj...raz bude dobre,ja tomu verím!!!alt 3

eee

teda Shaktul.....ty vieš človeku zvlhčiť OČI....som rada,že si sa ozvala...ano,aj ja pri tej našej pesničke myslím na teba:-)A tak ako si napísala,že na každého z nás myslíš pri niečom,tak presne aj ja to tak cítim...ešteže som vás stretla!Všetkých!A som rada,že som si psíka kúpila presne tam,kde mi to niekoho pripomína a aj ten hafan by bol super,keby nešťal po byte a nekakal za gauč.Inak je taká úžasná ako sa dá čakať od ludí,žijúcich v tom mesteču,kde majú hlavnú cestu priamo cez námestie a rýchlosť 30/40:-))Ja som vedela,že tam sa rodia samé úžasné stvorenia!