Chcem si umyť ruky

mamca

Dee,s poľutovaním ti musím oznámiť,že čo sa týka mojej osoby,je to u teba počiatočné štádium závislosti.Mňa ľudia vyhľadávajú pre porovnanie,dokonca po osobnom kontakte ma chcú všade ťahať so sebou,pretože pri mne vynikne ich inteligencia,krása...Ale keďže osobne sa nespoznáme,tvoja závislosť nebude kulminovať,tak sa tým nezaťažuj.:)))))

deeee

po cigansky ani ja neviem:o)))
Ale uz som sa naucila usmievat sa a vtieravo sa zdravit hostom guten morgen, hallo....otrasne, nikto to nemysli uprimne a najhorsie je, ze to na nich vidiet....v tomto su u nas lepsi ludia, nemam rada nemecku mentalitu, ak ked je tu uz viac turkov ako nemcov,hihi

deeee

fyzicky sa moc dobre nemam a psychicky to ujde.Dnes som zistila, ze v Nemecku nevie skoro nikto po anglicky.Tak som sa tvarila mudro ja. Isla som si kupit papuce a hned som tete predavacke povedala, ze nehovorim nemecky a jej cela anglicka slovna zasoba bola zuzena na slovo yeh a a usmev na tvari. A v potravinach pri pokladni na mna mlada kocka zacala nieco hovorit a samozrejme som jej nerozumela, tak som povedala, ze neviem po nemecky, ale anglina by sla a ona na mna hodila obrovsky kuk a spytala sa dlhej rady , ci vie niekto po anglicky....a nikto sa neozval.Vtedy som zistila, ze sa mi snazi vysvetlit, ze jogurt ma poskodeny vrchnak a ci ho pojdem vymenit. Tak som jej len povedala, ze new a ona hned zacala pritakavat, ze ja,ja new......sranda

panča

zostala som sama doma, doteraz bolo u nas trinast dievcat, tak sa odreagovavam na nete..cakam, cakam ze sa mi niekto ozve a furt nist...som neskutocne unavena a nemozem ist spat.od rana som upratovala, zvysny bordel som zakamuflila do jednej z izieb-ktoho vie, ci sa bude dat este niekedy pouzit.divne mi blbne mail-normalne depkujem...ci panikarim? :DDD
Dee, to nie je zavislost, to si si k nam zdravakom vytvorila citovu vazbu xixixi.mas sa dobre?

deeee

ajojte vsetci rozmyslajuci a rozhodujuci sa. hlavne myslite na to, ze hocijako sa rozhodnete a hocico urobi, je to z nejakeho dovodu a je to spravne. Nesmieme potom mysliet na to, ze co by bolo keby.... mam vas rada a rada by som vas vsetkych vyobjimala.
Mamca, panci minule sa mi s vami snivalo, mamca si dala rozne nicky a hrala sa tu s nami, ale my (pancuska a ja)sme na to prisli a mali sme sa rozhodnut, pod ktorym nickom a pod akou identitou ta chceme. Vyhrala mamca.....je to zavislost ak sa mi o vas uz aj sniva?
Krasny dnik