Chcem si umyť ruky

ethel

...mala som potrebu napísať svoje dojmi z dovolenky....detaily nebudem rozpisovať:-))Ale narehotala som sa poriadne....aj vodnú fajku sme si doniesli...

ethel

Merhaba:-DD (to je turecký pozdrav)...
Od septembra idem začať študovať-angličtinu:-))Fakt som si v tom Turecku pripadala ako totálna trúba...v podstate som rozumela ale len v podstate:-DD a le odpoveď som dokázala vylúdiť len-OK,sorry,yes,no,....Každopádne je treba povedať,že Turci čo som tam spoznala milujú ženy s váhou nad 65 kg!Takže ak má niektorá žena depresiu zo svojej váhy,tak vrelo odporúčam ALANYU!!! V podstate je im úplne jedno ako kto vyzerá,hlavne že je to žena:-D
Zistila som,že je to druhý raj na zemi:-)) Bolo tam nádherne a jednoznačne do Bulharska už nepôjdem!Na december sme pozvali dvoch chlapcov-turkov k nám.Moja malá sa asi zabuchla prvý krát v živote a bola hotová z toho ako stále po nej volajú....Moje meno si nedokázali zapamätať:-DDDDD Len jedna skupinka turkov kúpajúca sa v mori a hrajúca sa volejbal sa to naučila a poctivo mi nosili loptu do ruky,len aby som sa hrala,mne ju nehádzali,mne ju rovno do ruky podávali:-))) Poviem vám,nachvílu som sa cítila ako královná:-)))

petulika

ahojte..tak canesten sa da kupit aj bez predpisu? ako masť určite ano, ale či aj nejaké tablety k také sa dajú kúpiť bez predpisu?

panča

:D tady veverka..ten problem je hnusoba, ja som to dostala vecer pred dovolenkou. Malo to rychly spad, v priebehu dvoch hodin som bola uplne mimo..este ze som mala nastudovanu problematiku, doma tantum rosa a lekaren otvorenu do deviatej :D. Ale teraz uz viem, ze Canesten sa predava aj jednotabletkovy:D

deeee

tady orel ,tady orel. Dnes mam volno,tak si ho idem uzivat...umyt okno, vyzehlit, upratat....mozno sa dostanem aj k uceniu. A hlavne musim sa vyspat...mam obrovsky deficit spanku.
Panci zasa sa mi objavil ten isty problem jak minuly rok, ked som ta s tym otravovala na dovci:o)) Tak som si kupila canesten krem aj s tabletkami a natiera sa aj priatel....dufam ze to pomoze, lebo mi to leze na nervy.
Ja sa tiez chystam citat....mame tu alchymistu, tak sa na to tesim.
Lubim vas....cmuk
♥♥♥