Chcem si umyť ruky

pacita dolorez:}

hafi haffffffffffffffffffffffffffffffff.pripecenz pozdrav z Primorska Vam zasiela Pancita Dolorez :}}}. Palacinkari si nas este pamataju, kazdu druhu neplatime :}}}. Hlavne si davajte na seba pozor, pretoze Vas mam velmi, velmi rada. A viete ako to bolo v jednom starsom ceskom filme : Pral bych se ya tebe jak eskimackej pes . ♥♥♥♥&# 9829;

deeee

Ahojteeee. Zasa sa sem vali burka a je tu nechutne dusno....nechce ma niekto prist ovievat? :o))))
zacinam sa balit do nemecka a neviem ci sa zmestim, kedze si berem aj nejake veci (dost vela) aby som sa pripravila aspon z jedneho predmetu na statnice.
Asi som trosku naivna, ked si myslim, ze popri robote budem mat aj cas vyperacovat si otazky....co uz.
Pekny dnik vam prajem

ethel

tak Pančuška nám šťastne pristála dnes ráno a už sa zaručene špľachoce v mori:-)
Je mi jasné,že tu bude ticho,že sa nik neozve,ale to nevadí..stačí čítať:-)
Mám vás rada....

eee

...ale dnes som v priebehu jednej hodiny mala tolko radosti z určitých ludí,že som ani neverila,že za taký krátky čas môže človek tolko toho zažiť...

eee

..hmmmm..ale ako sa budeme vedieť opatrovať bez našej Dolorez...:-(((
tu bude také ticho ako v hrobe...ani Shaktul nechodí,ani Samko,ani Katty,Dee len k pančuške....Gomez už tiež zabudol názov tohto fóra,...

panča

Teraz som sa prisla uz naozaj rozlucit. To horne dupem je osupem :D. Majte sa mi tu krasne, ak to pojde, tak nakuknem-ak to nepojde, o dva tyzdne tu budem urcite. Mam vas velmi rada, budete mi chybat a preto budem na Vas intenzivnejsejsie :) mysliet. Moje zlatucke. Cmuk na celo a opatrujte sa mi tu.Pančita Dolorez

pančucha

uz len kozmetiku a som..ale co taka krasa nevidana ako ja potrebuje?:DDDopalovacie kremy som uz pobalila-dufam ze sa co najskor dupem, nech sa mozem ist znovu opalovat.taka som tesiva, ze to uz mem v taske, ze saliem :D