Chcem si umyť ruky

deeee

No teda, panci ide do samorina, dufam ze ju niekde po ceste uvidim.Budem kricat panciiiiiiiii a snad si ma vsimne.
Pekny dnik a lubim vas
♥♥♥

pančiak

hafi, haf
idem do samorina :D
prajem vsetkym krasny slnecny den.v ba su ulice plne polamanych stromov...ale ako vzdy plati -po burke vyjde slniecko, tak si ho uzite-ale nespalte sa ako ja v nedelu :D. LUBIM VAS ♥♥♥

panča

Idem pod sprchu a do postele. Pozriem kusok semifinale a popritom porozmyslam , ako dalej...lubim VAs a prajem krasnu noc :)

deeee

Panci a hladala si v Lacnych knihach? Aby sa ti lahsie hladalo, tak ti napisem aj meno autorky Katerina Kaltsogianni.
A keby si ju nezohnala, tak ti ju poziciam, ked sa vratim z Nemecka, v septembri. Rada by som ti ju aj teraz pozicala, ale este si ju chce precitat aj mama.
Pekny dnik

panča

No zlatinka moje, kedze som tu bola dnes najcastejsie, prisiel cas porucat sa :DDD. Idem sa natiahnut, aby ma neklepla pepka :DDD. Tak cago belo, zajtra sa asi neukazem, ale budem v buse mavat rukami a posielat vam energiu. xi xi xi .A ozik, nezabudajte -lubim Vas. Zdvihli ste ma zo zeme a dali mi kridla.♥♥♥♥ ;♥ (viac nemozem, zase ma admin zmaze)

panča

a este cosi..prebrali sme aj Matkina. Nechapem totiz, ako moze nejaky chlap tak rozumiet zenam...a vraj je to zena pisuca pod muzskym pseudonymom

panča

shaktiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiii