Chcem si umyť ruky

panča

no tak baby a chalani, byt plny energie-to stoji za to. Dnes som zazvonila kamoske na mobil a stala som pod jej barakom..este teraz to predychava (myslela si, ze ma uz nikdy neuvidi, lebo sa stale vyhovaram :DDD).Psychopata nemali, ale panii to tak zaujalo, ze ju ide zhanat :D. Ale kupila som tri ine knihy, cize aj pani bola zo mna paf. A kde budem zajtra ? Tak ako vlani, budem robit dozor v Nitre:D. Celkom sa tesim, len ucitelka ma upozornila, ze nevie ci to bude vyhovovat mojej mladsej dcere, lebo ide aj jej chlapec...zalapala som po dychu a robila som sa, ze je vsetko v pohode...a dnes som (nevsimajte si moj vek) urobila este jednu vec.Straasne sa mi paci jeden typ kabeliekj a jednu taku vysnivanu som videla vcera jednej zenskej na kozmetike...urcite som slintala, ked som na nu pozerala :D. A dnes v hypernove ju mali v stanku...mama mi vynadala, ze co vymyslam, tak som s nou isla domov a o desat minut som sa tam vratila. Mali len jeden kus a je MOJ:D. Kamoska mi ju chcela stipnut :DD. Boze, kedy dospejem a nebudem sa bat mamy ?Dufam, ze coskoro

samko r.

Shaktul, Shaktul. Našťastie som doteraz vždy trafil:-))) Ozaj a ešte na tej akcii bolo treba predávať gumičky, vieš koľko na nich tí šikovní zarobili?:-)))A povedal by som to!!!:-))) Aj tak aj tak :-)))
Elka a ty sa neprepracuj!!! Tvoje autíčko sa volá Emil? Prečo nie? Ja som mal kedysi starú Octáviu kombi a tá sa volala Belinda. Ale aj tak, najradšej mám Nikolaeu (Dácinka).

panča

dee, tak nech sa paci : TU JE TVOJA DNESNA DAVKA...užžžžžžžžžž ideeeeeeeee (pred chvilou som si doplnila zasoby :DD
PS : ja zase rozmyslam o tej knihe, dufam ze sa k nej dostanem

deeee

Panci , vcera som na teba casto myslela.....rano ma napadlo citoslovce panci-panci....pouziva sa u nas na juhu (a mozno aj inde)na to ked sa deti hraju vo vode. A potom ma to cely den povzbudzovalo:o)))

deeee

Dobre ranko....ja by som najradsej cely den stravila niekde pri vode....teraz som sa osprchovala a uz som zasa spotena....to sa mi nepaci, hmmm.
Aj ja si prosim trosku endorfinonov.....Dakujem

panča

moj prispevok sa nepripisal :(..tak neva, nejdem to uz znovu pisat, len Vam posielam dalsiu davku endorfinov.............uuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz

panča

rada som pomohla :DDD
Teraz uz idem spat, mam spankovy deficit :DDD
Dobru nocku vsetkym .LUBIM VAS♥♥♥♥&am p;#9829;♥♥♥ϖ 9;♥♥♥♥& ;#9829;♥♥♥♥ ;♥♥