Chcem si umyť ruky

ethel

Panči dám ti zajtra vedieť ak by sa naplnili moje predpoklady:-( inak tlačím sa margotkou a pozerám neveru po slovensky

eee

predchvílou som sa dozvedela jednu nemilú vec a normálne sa mi zvýšil tlak...uvidím zajtra....ale asi sa moje predpoklady naplnia...predpoklady o koncerte čo bude zajtra....

eee

Dee,ja som už raz letela a asi jediná z cestujúcich som bola pripútaná celú cestu:-)) Malá sa mi skoro dočúrala,lebo som jej zakázala ísť na wc:-)) Takže tak je to somnou

deeee

ja som leetla prvy krat a nevedela som co ma caka. Ale ten pocit bol skvely, cely cas som bola nalepena na okne a pri pristavani som sledovala kridlo ako sa "otvara"(neviem ako sa to odborne nazyva). A to stupanie a klesanie bolo tiez v pohode,pocit priblizne ako na veeeeeeeelmi dlhom tobogane. Mne sa to zapacilo. Ale ked sa bojis, ja pokojne pojdem miesto teba:o))))
Fakt sa nemas coho bat, mna viacej ludi vystrasilo a mne sa to pacilo. Skoda len, ze sme leteli tam aj spat v noci, takze len svetla sme videli....

eee

*Panči,my letíme o 3:00! To ma asi porazí.
Dee,keďže sa už nebojíš lietadla,tak mi dáš za dva týždne spolahlivú lekciu ako nastúpiť do toho stroja,lebo ja mám na pláne sa uspať aby som sa prebrala až v turecku....

Dee

Panci, nechces si ma pribalit? Tak si ani nevyberiem veci z kufra.....potrebujem si oddychnut od ufrflaneho priatela a este by som sa trosku chcela opalit. Slubujem, ze budem posluchat:o)))

panča

ahojky
Dee, ty si odhalila nazov mojho bluetoothu :DDD.My sme takto cakali na malte...ale dlsie. Tam su mesta usporiadane tak, ze ani nevies ze si uz v inom meste. Tak sme boli od obeda do polnoci na letisku..z tej klimatizacie mi je zima aj po rokoch :D. No aby mi nebolo luto za cakanim, my musime byt na letisku uz o stvrtej rano...a vratime sa uz o desiatej-takze aj naspat pojdeme tak skoro. HURA, dovolenka.Uz len 2 tyzdne

Dee

Kalimera spachtosi. Som veeeeeelmi prekvapena a potesena, ze Shaktulka sa vratila a ze je stastna.
Dovolenka bola fajn, az na 8 hodinove cakanie na lietadlo aj smerom tam aj spat.Milujem cakanie v noci na preplnenom letisku so slovenskymi ozratymi pasaziarmi. Aaaaaale prisla som na to, ze sa nebojim lietania....je to skvele...
Vsetkych vas lubim ♥♥♥