Chcem si umyť ruky

eee

Dobré ráno lásky moje:-)
nočná bola ok,....na vaše príspevky sa vyjadrím,keď sa vybúvam do ružova:-))
Damianko-vyjadrím sa aj na tú tvoju vodu,ale najprv sa poriadne zavodním po tej káve:-))Ale pijem vodičku,aj čistú aj nečistú vodovodovú:-)) V podstate mi nie je celkom jasné,či stačí taká z vodovodu a či si mám kupovať čistú vodu....

damian

Etelka Etelke, ach ta kava! Radsej prid na temu NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO a pochval sa tam, ci si sa polepsila v piti vody.

katty19

Čítala som šakti a xyxy!!! Tak predsa sa niekedy aj oni ukážu!:) Pozdravujem vás a prajem krásne leto! ? :))

samko r.

To niééééééééééééééééééé. To by nielen zlodeji obišli tvoj byt, ale aj priatelia, známi, rodina. Kurňa, to je alarm. A najviac ma štve to, že to nenapadlo mňa:-((((. Teraz sa lepia ako varovanie na dvere a okná samolepky, že "Pozor, objekt je strážený strážnou službou Pipík s.r.o."A zlodejov to odradí. Potom by stačilo len zevesiť na dvere svokrine krankasy. (zubnú protézu). A vchod by bol čistý a možno aj ulica.

samko r.

Zlodej sa vlámal do bytu. Ako ho prehadzje, tak sa v izbe ozve hlas "Karol ťa vidííí". Zlodej sa obzerá a vidí len papagája v klietke. Papagáj ešte 3x zopakoval "Karol ťa vidííí". Na to zlodej zreve na papagája. "Karol zavri hubu"!!! Papagáj ironicky s úškľabkom odpovedá. "Karol neni papagáj, Karol je pitbull"!