Chcem si umyť ruky

samko r.

A samozrejme aj vymazanie trestu, nie? Tak to musí dieťa povedať únoscovi: ujo, odnesiete mi túto taštičku? Ale on nemusí vedieť čo je v nej...... A potom ho to už nebude zaujímať:-)))

mamca

Neboj,Samko,v mene spokojných a ochránených spotrebiteľov a majiteľov sľubujem,že zorganizujem protestný pochod za tvoje prepustenie....

samko r.

Inak mami, veru by som aj niečo "prehrýzol". Ale s tým lekvárom by som si dal radšej maslo:-))). A kto si dal na favorita "poplašné"? Nič sa nebojte žienky, čochvíľa sa bude na všetko dávať poplašné. Kradne sa už naozaj všetko. Inak po prevrate keď sa v Rusku tak veľmi kradli autá si nemohli nijako pomôcť proti zlodejom. Ľudia si začali sami dávať pod sedadlá auta šúlky dynamitu. Ten explodoval potom ako do auta nastúpila nepovolaná osoba, ktorá do určitého času nevypla prísličný vypínač. Auto mali poistené, peniažky zaň dostali a bolo o jedného autičkára menej. Takto poklesli krádeže áut o vyše 90 percent. Dobrý alarm, nie? Bože, to som sa až kam zase dostal?

mamca

S pribúdajúcim vekom dieťaťa sa prepracuješ k situáciám,že nebudeš vedieť ani to,čo už nastalo v predchádzajúcich sekundách,len šťastný a spokojný detský úsmev ti naznačí,že drobec vyviedol niečo príšerne zaujímavé a vyvolávajúce kolaps u dozorujúcej osoby...