Chcem si umyť ruky

SHAKTI

samko zda sa ze uplne vsetko, od planovaneho rodicovstva,cez pocatie, zbieranie plodov, porod az po sterilizaciu uplne vsetko :-DD =kombinacia dietata a lekvaru! :-DD

SHAKTI

Najlepsia je terapia sokom :-)
chcela som prevetrat vas zdravotny a dusevny stav, ci srdiecko klepe ako ma a znesie vacsi zataz- teda skor poriadny naklad :-DD
premyslala som mamca aj nad tym ze sa vyhlaskujem, len neviem ci by ten pomaly sok nebol este horsi-trval by dlhsie :-)
Nuz mamca, neviem ci uz nie je neskoro, na nieco som prisla uz aj sama :-) ved vravim terapia sokom je najlepsia. Ale nestazujem si- beriem to ako kvalitny vojensky vycvik na prezitie v tych najneskutocnejsich podmienkach ( tu si ma predstavte, v maskacoch, s celenkou na cele, pomalovana tvar ako sa plazim ksichtom v blate a pri tom sa usmievam
:-DD
no kazdy mame nejaky ritual, Ethi sa zvykla s kavou vyklonit z okna a pozorovat chlapcov + skriekajucu favoritku svojho suseda :-DD
tisko zavidim :-)
inak moj zivot je taky, ze nikdy neviem co nastane v najblizsej sekunde mojho zivota ako napr. ted a nikdy neviem kedy sa zjavim :-) preto si ma treba uzit kym sa este da :-)

mamca

Teda,Etka,nie,že by som chcela kritizovať,ale takto nepripravená mama... To sa nerobí,ako sa má tvoja dcérka dobre učiť,keď zlyhávaš v zásadných situáciách a nie si schopná zabezpečiť nový toner v priebehu 10,maximálne 15 minút???????!!!!!!Lepšie sa pripravuj na domáce úlohy,nech ti dieťa v škole netrpí.:DDD

mamca

Ináč,ja vstávam zvyčajne už o šiestej,aby som stihla vychystať dietko do školy,na poslednú chvíľu zohnať veci,o ktorých vedela už dva týždne,ale zabudla (mami,vieš,že nemôžem všetko držať v hlave) a zamávať z okna-rituál,ktorému sa nedá vyhnúť.Tak,Shaktul,postupne začnem dávkovať,o čom je láskyplná obetavosť matky.:)))

mamca

Po vstupe do vlastného svedomia som prišla na to,čo všetko by mali ľudia okolo mňa robiť a tým sa mi vyjasnilo,prečo ma nechcú nechávať absolvovať podobné vstupy..Hehe.
Shakti,toto sa starenkám ako ja nerobí,takéto šokajzne,na mňa treba jemne,s upozornením vopred a pooooomaličky,najskôr ukázať S,potom H,A.... A až potom vyliezť vcelku.:DDDDD

SHAKTI

pozicaj si vetriesku od niekoho a prid, potom to mozes predavat za stopadesat korun ako najkvalitnejsie prehanadlo :-))
pri vyrobe lekvaru mam sebadestruktne sklony, miesam a fetujem tu neopakovatelnu vonu z ktorej ma natahuje, ak sa dostatocne nepotrapim tak ho potom ochutnam a beham a beham..
vyborny detoxikacny program, len z neho bolia nohy :-)
mamca odkvacla? :-))
teraz sa vstava? dnes bol vacsi sviatok, spanok=bezvedomie trvalo az 5 hodin :-)
ale uz sa "maly rusic ticha a kludu"presunul o dum dal. Prisaham, ze som nikoho nevyhodila!! :-DDD
vy matky!!! ste ma mali aspon v hrubych nacrtoch upozornit co pride a co sa bude diat, ked ste si to prezili, ale myslim, ze v tom bol velky kusisko skodoradosti, ze???!!! :-) detsky plac= decibely nemeratelne, zvuk ako ked ti pilia hlavu motorovou pilou, ktora sa neda vypnut!
ak to pojde takto dalej, moj buduci zenich bude musiet zmenit profesiu na sklenara :-DD
zas jedno hlboke zivotne ponaucenie- To co vypada v prvej chvily ako vyhra a zaplavi ta hrdostou sa neskor zmeni na trest Bozi! :-D Pretoze iba mne neplace na rukach, obzera moje haro mysliac si, ze je to svatoziara :-D ved on casom pochopi ako hlboko sa mylil :-)
ale super budicek, ked ti dieta ruci do ucha :-D To s jednym je tolko prace?? Redukujem svoje buduce potomstvo na cislo 0 :-D

Ethi dnes je teplo, noze sa vyklon z okna a ostrozrakom skontroluj aky outfit maju dnes robotnici,posli sms a prisaham ze cestu k tebe skratim na polovicu!:-)
Pekny den-asi odpadnem! :-)))

ethel

prišla som na to,že tento rok lekvár robiť nebudem,navštívim neďaleké mesto a vyčistím niekomu špajzu:-DD

ethel

ani ja by som tu nebola takto zavčasu,ale pijem kávu a pokúšala som sa malej vytlačiť projekt o civilizačných chorobách a závislostiach.Stihla som vytlačiť prvú stranu a odišiel toner:-D Tak dnes asi donesie 5 zo zemepisu.Už kto sa učí na zemepise o závislostiach?

ethel

Shaktul:-)) ty si si zdriemla pri miešaní lekváru??:-)))Prečo nepoužiješ želírovací cukor a máš to za 5 min.