Chcem si umyť ruky

ethel

Potrebujem sa zoznámiť s TPCH nickom na tomto fóre! To je úžasná osoba
....ja viem,že to tu v našej téme bolo odveci,ale nechcem to písať tam kam tá osoba prispieva,spolieham sa však na to,že jej oku neunikne tento príspevok:-)

milli

prepáčte, že píšem tak málo, ale som dosť zaneprázdnený..

Eti - to je jedno, ako to nazveš, ale aj tak vyhrávaš 1:0 :))

no... čo sa týka soc. sietí, na to mám trošku iný názor, ale nebudem vám kaziť náladu, takže si to nechám pre seba. :) V každom pripade pripúšťam, že je to na FB lepšie ako tu.

Panči, mysli radšej na to, aby si pri takomto počasí niekde nezapadla. :)

ethel

Milli,neviem či to nazvať postrehom alebo skôr zvedavosťou,:-))
Sociálne siete...nooo...tak závislosť nehrozí,tá bola v dobe objavenia tohto fóra,ale na FB je to čisto o tom,že je to už hlbšie,bližšie...aj sa vidíme..aj o sebe viac vieme..tu je to také nie celkom osobné.Sme tam spolu lebo sa chceme vidieť denne čo kto robí...myslím,že to je už o takom inom priatelstve ako tu..

pančucha

nooo, nespoznavam Ta:). S tou inou formou komunikacie to nie az take vazne :), myslim, ze v nasom pripade je to vec dovery, pretoze sme si tu vsetky pootvarali srdiecka a aj tak nie sme anonymne. Preto obdivujem kazdu jednu bytost odtialto :).

Inak onedlho budem v tvojom meste :), tak budem, na Teba mysliet

milli

nepamätám si veľmi na tie smajlíky, ale nevadí..

mám sa... no to nie je ľahká otázka, či skôr odpoveď... neviem, či sa na to dá odpovedať jednou vetou... v niečom mám dostatok, v inom je to poslabšie; asi veľmi záleží, z akého uhla sa človek na veci (aj na seba) pozerá... ale sťažovať sa určite nemôžem...

takže ste presedlali na iného "komunikačného tátoša"? hlavne, že vás to baví.. :) ale, pozor na závislosť, ale aj na to, že bežný život je predsa trochu odlišný ako ten internetový..

pančucha

tak teraz to bolo ako studena sprcha:))). Naozaj si nepamatas, ako si mi prepisoval smajlikov?? smajlik neutral, smajlik usmievajuci sa...No neva, aspon ja si na to pamatam (no lepsie povedane, spomenula som si). Neviem, ci sa mozem pytat takto verejnw : ako sa mas a ako zijes ?
No a k intenzite prispevkov -su tu socialne siete, viaceri z nas sa kontaktuju aj takto, kedze sme si (podla mna ) blizki
A inak : som rada, ze si sa ozval :)

milli

no, na to prepisovanie smajlikov si moc nepamatam, ale nevadi

zda sa, ze intenzita prispevkov trochu poklesla; malo casu?