Chcem si umyť ruky

mamca

Jej,ahoj,Dee! Gratulujem k úspešnému ukončeniu vedomostného nárastu a srdečne ďakujem za pozvanie na obed.Idem nažhaviť mobil,prídeme celá rodina a hlási sa aj kamarátka s príbuzenstvom.Príbory a obedáre berieme so sebou,nerob si starosti,do čoho nám nabalíš na cestu.:DDD

Dee

Panci, napisala som nasej milej osobke cez dalsiu milu osobku, ktora je tiez v Pezinku a ma pristup na net a spytala som sa, ci mozeme prist spolu.....takze cakame na odpoved. Inak buduci tyzden stvrtok, alebo piatok by ti to vyhovovalo?

Dee

dobre raaaaaaanko spachtosi. Kto dnes pride na obed? Po dlhej , dlhociznej dobe budem robit vyprazany syr s hranolkami (vsetko zdrave a dietne, hehe). Ste pozvani vsetci
Pekny slnecny dnik

katty19

mamča ahoj!:)
ešte pre pančušku: dobre, ale, dávaj si pozor a to platí aj pre mňa, teda, dávajme si pozor, čo o sebe hovoríme a ako o sebe hovoríme, lebo tam dole v našom podvedomí sú také silné senzory, že všetko zachytia a vyhodia nám to do tváre v najnevhodnejšiu chvíľu. Musíme byť veľmi opatré, veľmi veľmi veľmi...
Dobrú nôcku všetkým.

panča

pockaj, to bolo na tu velrybu ? lebo ja som v stave, ze ma to netrapi..lietam s vahou horu dolu..ale nie nejak hrozne..(viem, ze schudnem, ked budem kludna a to teraz nejde)

katty19

panči, tak zajtra na gmaily a nechajme si odkaz kedy, alebo to tam len napíšem a tak, začínam byť aj aj už unavená, nevládzem viac. Dobrú nôcku.