Chcem si umyť ruky

pančita

ethel, už mynule som sa ťa pýtal, či ma nepoznávaš a ty nič, ani teraz???
Spinkáš?, alebo si v službe?. Niekedy my chýbaš, hlavne takto neskoro, keď už všetci spia.

podkolienka :d

uz som bola vybrata ist do hajan, ale kedze neviem mysliet na dve veci naraz -tak som zabudla vypnuz pc-tak som nakukla.babule ani netusite, ako je fajn mat pri okne skriekajuceho vtaka...co by som za neho dala -zacina letna sezona, lietadla tu hucia jak hovado a aby toho nebolo malo, kazdy vlak co tadialto prechadza trubi...je to tak vzdy po nejakom nestasti na kolajniciach..
a to srdiecko namiesto klucika je super napad.ja som sa tru vyzivala v tych nickoch, lebo som sa bala, ze budeme uzavreta spolocnost...a to by nebolo nic moc, pretoze sme tu naozaj pre kazdeho..lubim vas, ,,zvestnych,, aj nezvestnych. dobru noc

mamca

Tak a namiesto rozmýšľania nad vtákmi a zhltnutými spisovateľmi idem pomasírovať svoje dieťa,čím hádam vykonám prvú zmysluplnú vec tohto dňa.
A vlastne nie,dnes som bola na kurze,tak to predsa len bolo niečo zmysluplné.:DDD

mamca

Náhody vraj neexistujú,asi si mala nakuknúť,aby sa ti zlepšila nálada.:)
Teda,až sa bojím spýtať sa,kde teraz toho Matkina nájdem,keď si ho zhltla...:DDD
A k tým vtákom sa radšej vyjadrovať nejdem,strácam prehľad,kto koho vtáka vlastní,komu vypiskuje a komu švitorí..:D

ethel

a ešte niečo...rozmýšlala som nad Andrejkovým návrhom,ale neviem či by sme nemali zostať verejný práve preto,lebo sme slobodný a už by nám nemohol písať nik kto chce byť tajomný:-DD A keďže akékolvek príspevky dokážeme tolerovať,tak by sme tam mali mať miesto klúčila srdiečko:-)

ethel

:-)) sa mi to páči,keď sem tak náhodne nakuknem a vidím takú fajn debatku:-))
Panči,tie tvoje niky ma vedia tak rozžiariť,že po tej mojej dnešnej super depke som sa rozhodla,že si ťa tu občas mrknem ako sa nazveš a bude po depke.Milujem to na tebe!:-DD A Matkina som aj ja zhltla...táto "časť" sa ma až podozrivo bytostne dotýka....
Dee,vieš čo je zvláštne,že odkedy si spomenula toho vtáka,tak mi tu nejaký deno denne vypiskuje a dokonca používa aj zvučky:-DD Tak mi je jasná,kam zmizol tvoj vták:-DDDMám ho ja:-DDD
Mamča,ak si manjak na knihy,tak si toho Matkina prečítaj,možno sa ti tam niektoré veci zapáčia....