Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

slusny_muz

ethelka drzim palce nech to vsetko dobre dopadne....bude zle ale len chvilku a za urcity cas budes opat stastna...

eee

ešte ma niečo napadlo...pred dvoma dňami mi jedna pani povedala keď sa jej velmi zhoršil zdravotný stav a keď om ju videla ako trpí a hladila jej chrbát aby sa nebála,tak mi povedala:Nebojte sa,ja viem že zomieram a som s tým úplne zmierená.....
na druhý deň zomrela a ja som si uvedomila,čo sú naše problémy za hlúposti oproti tomu,že sa človek musí zmieriť so svojim koncom:-(
Ja žijem a teda sa musím zmieriť s tým životom ktorý som si zvolila...

eee

Prajem vám dobrú noc,idem skúsiť zaspať,zajtra robím do obeda,v sobotu idem pomôcť ukladať drevo a v nedelu pôjdem na výstavu psov-malá chce yorksíra...budeme s ním asi umývať dlážku miesto mopu:-)

Dr jajboli

Neviem, o čo tu ide, ale Ethel mi veľa pomáha a radí, obľúbila som si ťa, ako každého na tomto fóre a nech sa stalo čokoľvek, ver, že som s tebou aj ja a držím palce, nech tá bolesť netrvá dlho.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.