Chcem si umyť ruky

mamca

Nejdem ti hovoriť,aby si sa nebála,viem,že to teraz nebude také jednoduché..Ale mysli na to,že nepôjdeš sama.Skús v každom možnom okamihu precítiť prítomnosť tých,ktorí ťa majú radi.A nechaj si okolo seba ochranu ich lásky.Aj keď teraz neuveríš,ale.....Ideš správne..

mamca

Ja tak dobre viem,ako to bolí... A viem,že tá bolesť je spôsobená ranou,ktorá doteraz nemala možnosť začať sa hojiť.Posielam všetky možné energie lásky,odvahy a dôvery ako liečivé pohladenie.. Myšlienka vraj dokáže zázraky.Myslím na teba v tomto neľahkom období.(.)

eee

Slniečka moje....strašne si cením každé vaše slovko,čo som dnes dôkladne prečítala...slzy pri tom vykotúľala...
Viete ako je to s tým krčahom,bol celý popraskaný ale držal pokope.Lepila som ho každý rok....a včera mi došlo lepidlo a slušne som ten krčah odložila na poličku medzi starožitnosti...Tak hrdá som bola v tej chvíli na seba,akoby mi padol balvan zo srdca...ale nespala som celú noc a dnes celý deň mám z toho výčitky,srdca bôľ,sebaobviňovanie,pocit,že som ja tá čo som to popraskala....Myslela som si,že keď naberiem odvahu po tolkých rokoch,že to bude to jediné,čo musím dokázať,ALE TO SOM NETUšILA AKá BOLESť MA PREMOHNE POTOM.
Uvedomila som si ,že to nie je také jednoduché zbaviť sa starého dopraskaného krčahu,lebo ma premáhajú spomienky,všetky aj dobré aj zlé,kde všade som s ním bola na vodu....a to ma zabíja...
Som naozaj šťastná,že mám okolo seba skvelých ludí a nečakala som kolko ich bude pri mne...a najúžasnejšie je moje slniečko,ktoré ma núti žiť...lúbim aj vás tu,aj keď vás niektorých nepoznám,ale ste pre mňa ako tie vodovodné kohútiky aby som nemusela používať krčah....ďakujem.

mamca

Už musím bežať,Samko,zožeň rýľ,lopatka je primalá,ja si zas zoženiem baganče s oceľovou špicou...
Dobrú chuť celej rodinke! :)

samko r.

Náhodou sa to dá aj jesť. Myslel som si, že to dostane Jozef, ale nakoľko je to jedlé, zostane to v kuchyni. No a že niekto dostane aj po hube? Musíme si svojich brániť nie? Veru a môžeme ho aj opluť, tak? A vôbec, nech si nemyslí že dobre obíde, lebo ešte môže dostať aj rýľom po guľkách. A keď nebude rýľ, môže to byť aj tá poľná lopatka, čo sme tu o nej asi pred mesiacom hovorili:-)))

mamca

Hihi,ty si v nejakej bojovej nálade v poslednej dobe.Pridám sa,Samuško,vymlátime,vynadáme a keď bude treba,aj opľujeme...:)
Mňam,ak sa aj pos.....te,tak to bude z dobrého,to môžete...:DDD

samko r.

Mamči, nemali by sme dať niekomu po papuli aby sme si niekoho ochránili? Určite myslím na to čo myslíš asi aj ty, že spolu myslíme na tú čo na ňu myslíme spolu a čo myslí na nás, že na ňu myslíme a pritom ozaj na ňu myslíme a ľúbime ju spoločne, ale to už vieme, to si len nemyslíme. A preto tu vyvstáva znovu jedna otázka, či by sme niekomu nemali dať po papuli, aby pochopil, že nie na neho myslíme, ale že na ňu myslíme.... Mamči, keby sa jednalo iba o tú vodu. Ale v nej už bola aj gulášová polievka, síce sáčková (vraj ako od maminky). Tak som trochu improvizoval, dal som tam 1/2 kg obyčajných párkov, 1 č.l. sladká paprika prášková, potom som našiel aj originál guláčovú zmes, tak som jej tam dal tiež jednu č.l.(čajová lyžička), pridal som tam jednu vrchovatú p.l. (polievkovú lyžicu) masti, teraz mi párky vychádzajú z hrnca, tak ich dávam naspäť, kurňa, zemáky som tam zabudol dať. No už je neskoro. Ak sa celá rodina pos....., aspoň budem vedieť od čoho to bolo. Alebo žeby som ženu pozval do "čínskej"? Ale to bude asi jedno z čoho sa pos.....:-((