Chcem si umyť ruky

mamca

Správne okamihy začali už dávnejšie,len si mala ešte priveľa síl na to,aby si sa mohla oslobodiť. Čo príde,už vieš aj sama.Nenáhli,máš čas a ako chceš modelovať nový krčah,je len na tebe. Ako som už povedala-dýchaj voľne ako pri prvom vynorení na nový svet.Mysli voľne ako pri prvom pohľade na nový svet.Smer je určený.:)
Stačí takáto odpoveď? :)))

mamca

Bez sĺz niet prameňa v srdci..
Pozerám,že ste tu akosi stíchnutí.
Prajem všetkým veľa odvahy veriť správnemu okamihu. :)

ethel

v podstate mám pocit,že mám dnes taký zvláštny deň...odohrávali sa zvláštne veci...najprv ma ktosi strašne nepríjemne rozrušil a po pár minútach ma čosi strašne potešilo...toto sa mi dnes odohralo niekolko krát....akoby príjemné odplaty za trápenie...zvláštne....Tak som si dnes na obed povedala,že si doprajem a bola som si kúpiť niečo na seba....a to som ešte nevedela aký krásny mail ma čaká doma....

ethel

zlatíčka moje,myslela som si,že ja už nemám slzy,že mi už vyschli oči,že som už vyplakala za poslednú dobu všetko,ale mýlila som sa.Neviem či to nazvať slzymi šťastia a či radosti....zámerne to píšem sem!Dostala som taký mailík,ktorý ma rozplakal hneď pri odosielatelovi,bála som sa to otvoriť....a nevládala som to dočítať....už som na to čakala dlho...som rada,že to prišlo,že sa niečo prekročilo....vlastne to beriem ako keď nájdete ostrov v strede oceánu...Celé ma to preto tak nadchlo,lebo mám aj ja svoje problémiky ktoré ma už nebavia a potom príde taká zvláštna dlho očakávaná správa a človek si uvedomí,že aj v tej najťažšej chvíli nie je na svete sám....že tu je niekto o kom si myslel,že už dávno zabudol...ĎAKUJEM!!!
:..( to sú slzy dojatia

panča

eti, ja som nezabudla sifry :D. Len ich neviem napisat na notebooku :DDD..NEJDE TO SO ZIADNYM ALTOM ANI NIJAK :(..raz mi Milli vypisoval smajlov..tu na Z..najsamfasa bol smajlik neutral. uz len to ako to znie :D, to uz je fuk, ako vyzera :DDD

ethel

Zdenči,akože nezmenilo?? Zmenilo! Už sem nakúkame len tak jedným očkom a vela z nás už ani nenakúka:-( Ale je fajn,že si si spomenul:-)

konradz

Tak ako míláčkovia nenudíte sa tu? Dávno som sem nenakukol, ako sa máte? Má vás kto prebúdzať z letargie alebo aj?