Chcem si umyť ruky

e

...zvláštne,ani ja sa už nebojím!Panči ešte som neodpísala,ale nájdem si ten správny čas....a Lili..ďakujem!

mamca

Tak,dievčatá a chlap (:D),to najťažšie už bolo.Smer je určený,držte sa a oprite sa o to,akí ste,čo je vo vás.Vtedy sa pridá a pomôže aj všetko to,čo máte.Všetci tí,ktorých máte.
A ak by náhodou chýbala nejaká melódia vo vašom archíve,stačí ťuknúť,správna pieseň sa vždy nájde.
:)

p

..zvlastne je, napriek vsetkemu, co ma trapi sa uz nebojim..mozno som sa uz uplne zblaznila, ale NEBOJIM SA (dufam, ze mi to aspon par dni vydrzi). ♥♥♥

mamca

Všetko sa raz ukáže.Našťastie.Len tá bolesť je úmerná tomu,ako veľmi a ako dlho sme chceli byť nevidomí.
Minulosť nás neopúšťa,je to proste pár našich vlastných kamienkov v skladačke.Bez nich by sme ťažko mohli byť dnešným celkom.Vďaka nim môžme vidieť,čo všetko vieme zvládnuť.Ak chce človek vedieť mať rád seba,nemôže nenávidieť a odmietať svoju časť.
Ak sa túžime zmeniť a spôsobuje nám to utrpenie,je to zmena pre šťastie v nás? Je to strach,že bez tej zmeny budeme menej milovaní? Nie je lepšie zmeniť využitie vlastností než meniť to,čo je nám dané?