Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

:) Som zástupkyňa dočasne poverená dohliadnutím bezproblémového priebehu prelomu dňa a odsúhlasujúca rozbeh nového rána.
Konečne mám dôležito znejúcu funkciu.:)))

e

Katuška-poradím ti...keď si budeš triediť tie doklady,tak si urob kôpku kde dáš len to,čo by si vyhodila a nevyhoď to.Odlož to...ja takto odkladám a odkladám.....a počkám 2 roky a potom podla dátumov vyhodím...A pri tom umývaní okien-zastav sa aj u mňa:-)))cmuk

mamca

Ahoj,Katty! Teraz by si sa mi hodila,keď sa tak nudíš a umývaš okná.:D Moje okná by to určite ocenili.:))))

katty19

Ahojte dievčence:) Čítam si vás a je zaujímavé, čo píšete. Teším sa, a držím palce každej z vás, nech vytrváte vo svojich zásadách, presvedčeniach a postupoch.
Ja sa mám. Práve čakám, až konečne nastúpim do práce. Nuda niekedy vie biť na mozog! A že som celá znudená o tom svedčí aj môj vzťah k poriadku a dookola aranžovanie už prearanžovaného:) Neviem, či to poznáte, ale každá z nás aspoň trocha. Chcem si konečne urobiť poriadok v dokladoch, ale obávam sa, že povyhadzujem niečo dôležité. Minule sa mi pokazil mobil, no bloček o kúpe som stihla zahodiť tesne predtým. Mám šťastie. Asi sa k tým dokumentom nepriberiem. Alebo predsa? Aspoň čiastočne?:) Už si robievam zo seba srandu, jednoducho som úžasná:) Tak sa idem pobrať umývať okná a možno trocha neskôr. Zase som prechladnutá a počasie tu na severe je ešte chladné. No každopádne idem niečo robiť. Možno začnem zase aranžovať:)
Prajem vám krásne ráno!

Dee

Ethelka....existuje este par vynimiek ako som ja....ale uz vymierame, pretoze nas utlaca vacsina. Aj mna chcu vzdy kamosi nutit pit...ale ja sa nedam.
Paaacko

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.