Chcem si umyť ruky

mamca

Tiež som sa veľakrát držala predstavy,že všetko bude dobre.A občas som zistila,že veľa vecí už aj je,iba inak,ako som očakávala.
Možno niekedy len pozeráme z nesprávneho uhla pohľadu.

ethel

rozumiem...ten zvieravý pocit je desný...si príliš dobrá!Možno to ťa na tom vždy sklame...už som ti to vravela,ja by som taká asi nevedela byť..

mamca

Keď vás to hodí do minulosti,premietnite si tú scénu,predstavte si ju ako divadlo a pozerajte.Pozerajte na chyby tej osôbky,na jej bolesť,poplačte si s ňou,súciťte s ňou a priznajte jej právo na omyly.Odpustite tej osôbke,ktorou ste BOLI...a kúskom svojej duše stále ste.Ten kúsok je to dobro vo vás.
Nebojíme sa,že niet cesty,náš strach vyviera z poznania,že tá doterajšia je neschodná a tie ostatné sú nepoznané.Kto z nás si dovolí tvrdiť,že dnešná strata nie je možno ten veľký životný zisk?

panika

..ale kvoli tomu mailôu...vies, zacinam sa utvrdzovat v tom, ze urcite veci vycitim...len ma dusia a bolia kdesi v hrudi. vzdy ked pride ten tusak, nakoniec zistim, ze som sa nemylila...Citim sa tak biedne. ale komunikujeme...obcas to viazne, ale da sa. tak strasne chcem verit, ze vsetko bude ok..

panča

dnes som po 100 rokoch zavolala jednej z mojich kamosiek.Zistila som, ze VY, hoci vacsina z Vas je len vyplodom mojej mysle a fantazie ste mi blizsi a radsej sa zdoverim Vam, ako jej..zvlastne. Potom som videla spravy a tam cosi, co ma hodilo hodne, hodne daleko dozadu...a zistila som, ze som .....som momo :). dnes v Novom case bola premierova chata..ta druha na obrazku bola ta, kde som bola v lete...

ethel

:-( Pančulka...čosi som ti poslala..verím,že aj tebe to dnes pomôže!Mám ťa velmi rada!Nevzdávaj to,tak ako som to ani ja nevzdala a to hlavne tvojou pomocou!