Chcem si umyť ruky

skatulka

Komu chýbaš, ten ťa hľadá...
Nikdy neprestaneme hľadať...
Kto chce si ma nájde, tu alebo tam
pacuska@azet.sk

skatulka

Bréééé ránko staré vojny :)

Som nabudená a plná sily. Keď skončí babie leto pôjde to so mnou prudko z kopca :)) Tak to treba nejak produktívne využiť ;)

zatím čúúúúz bejbe, večer som tu ak ma niekto chce :)

Inak nedávno sa mi kruto pripomenulo prečo nemám piť tequilu so škoricou a pomarančom :)) skvelá spomienka na BA. Aj tam ma už poznajú :)) musím jednoznačne zmeniť smer!

skatulka

Brú :)
shatzi už drichme, idem aj ja.
Dnes som si prečítala jednu vec:

"Nič nemôže zastaviť myšlienku, pre ktorú nastal čas." (Viktor Hugo)

alt3

skatulka

A ty si myslíš, že to srdco príde niekam, kde ho nečakajú s dobrou náladou? Lebo keď tu neni to srdco tak sa už ani neoplatí? Viem, že to bolí, ani nevieš ako dobre to viem!
Myslíš, že pre mňa bolo ľahké sem prísť? Prišla som, trpím samomluvou a nerobím to pre seba. Aj keď to už nechceš, ani mňa aj tak to nevzdám! Nechcem ti jatriť boľavé rany ale ak si myslíš, že za to môžem ja, tak ti musím dokázať, že to tak nie je.

Dobrá nálada nevyrieši všetky problémy, ale naserie tooooľko ľudí :)

skatulka

Inak ja mám doma psa na vyhľadávanie stratených osôb :) vážne!
Panči, všetko má svoj čas aj svoj dôvod. Niekedy si potrebujeme vyriešiť nejaké problémy, ktoré s dotknutými osobami vôbec nesúvisia. Kým nedokončím túto misiu, nemôžem s pokojným svedomím odísť.

skatulka

Panička ne..r mně!!! Nič nie je stratené ja ti ho privábim, vyhrabem!!! Nemusíš nič podnikať, len buď so mnou!