Chcem si umyť ruky

panča

tak to ma mrzi..ale 1200? tak za tie prachy naozaj mohli mat 1+1 letenka+ vreckove na vikend. Ja co som videla, najviac hlasov mali taki (asi) snowbordaci v okuliaroch..ale ja som len tak preklikavala. No pozemok pri BA-nic moc. Skr v tej Vasej lokalite by sa nieco naslo. Popytam sa (ja sama nepoznam nic, ja som domased). Videla si tu Deee?

Dee

Panci, nevyhrali sme:o(((
Nejako sa mi to nezda, ti co vyhrali maju 1200 hlasov a s tym som sa cely ten cas nestrela a tiez som nevidela ich fotku nikde(aj ked som ju mohla prehliadnut, ved ich tam boli stovky.
A najviac ma hneva, ze nikto, kto na nas hlasoval nic nevyhral.....mozno nabuduce.
Inak nevies o nejakom lacnom stavebnom pozemku v blizkosti BA? Zacali sme uz konkretne uvazovat o nasich planoch. A paci sa mi to....aj ked hypoteka na 30 rokov nie je najlepsi napad, ale inak to nepojde.
Este raz krasneho Valentina vsetkym

panča

Ahojte, ♥♥♥. Dee, ta Deee je v teme (Zivotne rozhodnutie). rano som hladala na zlej adrese, takze uz som nasla..etku som teda dobre bbombardovala. A hadajte co...co mam ? MAM WIFI...konecne :)

Dee

Ahoooooooooooooooooooooj. Vsetkych Vas strasne lubim a prajem Vam krasneho Valentina. Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
♥♥♥♥

panča

Eti, nemam ništ :(
jano z posty pre teba sa niekde zabudol..pockam, ja ma cas -ved to dorazi. Pa este raz a uz ficim (nemam metlu ako katty)

panča

Ahojky..kym to to tvoje zvolanie prislo do BA, presla skoro hodina.vstavam a cvicim :) (no urcite).Proc? Protoze je rano..a idem pracovat. Dakujem Eti, idem sa pozriet. Pa, pekne sa nam vyspinkaj. LUBIM VAS ♥♥♥