Chcem si umyť ruky

panča

Etka objavila caro polnoci , ze je to o polnoci najsamfasa ??? :DDD
(no veru...sediet o polnoci sama pri PC, co uz moze byt lepsie ? :D)

Dee-ja som na to nebola sama:). Ale mas pravdu -najdolezitejsie je, ze sa mate radi.

A hele -navrat straceneho syna :DD.

Dcera dnes vyzerala ako dikobraz..pan doktor je taky starusik, taky ako z rozpravky, ale uzasne je -ze srsi humorom. Ostatne az neskor, som utahana a mam pred sebou este nejake tortury u lekarov.

Lubim Vas a dufam, ze niekde je to tropsku lepsie .PA

gomez1

Achooooj:)))
no teda panči, teba tá múza ale doriadila:) ja osobne som sa našiel v tej 19-tke, ale to je už diagnóza:)) čakal som, že to o 00:00 si ty, ale to som sa riadne prepočítal.
Šikulka cica stíha všetko. Asi mi neuveríte, ale zabudol som heslo. To som celý ja. Možno, že mi to po dobrom obede napadne:))

deeee

JA mam vyhrate uz teraz, moj drahy je skvely a mam vas a hlavne teba . Velmi si ma potesila a dakujem. Nie len za tie hlasy(bola by som vdacna aj za 1), ale najma preto, ze si a myslis na nas. Dakujem a placem....tentokrat sa to podarilo tebe...myslim rozplakat ma. Asi si idem pozriet nas vylet na mesiac. ♥♥♥

panika

Dobru noc slniecka moje ♥♥♥. Zajtra idem s dcerou na prve vysetrenie (akupunktura)-potom popisem dojmy a pocity.

Sladke snicky a pokojnu noc..vsetkym. Stastnym aj utrapenym. LUBIM VAS ♥♥♥

panča

:ň, viem, ze pod fotkou je pocet sms ..takze sa len tak preklikavate, hmm. Tak to asi tak robia aj ti prvi-rozhodujuce bude zrejme hlasovanie o 5 dvanast strnasteho :))). Ale to uz sa potom viac oplati kupit v SKY EUROPEW akciovu letenku 1+1 zadarmo :)). A este cosi-ja nechcem vyhrat nic, VY DVAJA mate byt ti, co vyhraju :). Prajem vsetkym krasnu nedelu..teda jej zvysok ♥♥♥

deeee

Panci ty si sa zblaznila. Jasne, ze som veselsia, ale to si nemala. Tolko sms, ved zbankrotujes. Ked pojdeme do Pariza, tak pojdes s nami. A pod fotkou, ked si na nu kliknes je pocet sms. Zatial sme druhí, vdaka tebe. Prvi maju 111 hlasov a to uz dufam nechces dobehnut. Dufam, ze aspon vyhras nejaku skvelu cenu. Dakujeeeeeeem. ♥♥♥

panča

Vsetkych Vas lubim ♥♥♥
Dakujem za vzacne casove useky, ked kazdy jeden z vas vstupil do mojho zivota.Dobru nocku