Chcem si umyť ruky

ethel

Panči,tak teraz si ma ukludnila...takže pohoda,môžem narážať:-DDDD Nechápem načo robia také nízke podvozky a vysoké chodníky:-DDD

panča

eti, prvy tyzden mojho jazdenia som mala 2x defekt..sak vis :). A z toho raz naraz na 2 kolesach :)).Ako moze niekto vymysliet cestu, ktora ide dolu kopcom a este su tam aj obrubniky pri chopdniku :DDD. Dnes som v praci 3x po cca 10 minut komunikovala s jednym klientom..netusi, ze je moj sused :DDD

panča

o letenka..dobry hogofogo som..nezapojim, ani som nekukla pravidla..ale poslem sms DEE.musim ist do posty, mrknut, ci to uz fici :)preposlem Ti? dufam, ze to Dee neva-preto tu tak verejne. Ak va, nech ma stopne :). Ale verim , ze neva ..va a uva ava..

kto pozeral spravy o pieci ? a videl biele tigricata? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ethel

Poslušne sa hlásim aj ja..dnes mám blbý deň aj ja(teda už týždeň) ale dnes som si odrapila spodnú lištu na blatníku...už rozumiem,prečo sa netreba trepať pri parkovaní až na chodník....som na seba totálne zúrivá...oblepila som to leukoplastom:-DD aspoň do zajtra...tak sa mi zatial majte..idem študovať autá,možno to opravím aj sama...alebo tú lištu úplne odtrhnem...:-)))