Chcem si umyť ruky

panča

ahojky
Dee, to by som brala. ja poznam len tuto jednu. idem k nej len po druhy raz (viem, ze nevie vsetko-ale to co vie, tak to ma dostalo.)takze ak to tu najdes, tak ta prosim -posli mi na nu kontakt. zatial dakujem

Ludia..isla som upratovat. taky bordel, aky som narobila-to este nikto z Vas nevidel :DDD.

deee

Panci, poznam aj u nas dobru vesticu. Minule som u nej bola a mala som pocit, ze do mna poriadne vidi. Ked budes mat zaujem, tak ti na nu mozem poslat tel. cislo mailom. Vesti z ruky, z tarotu, ciganskych kariet a aj z nejakych cinskych minci.

panika

zrejme som vyzerala, ze zmaknem aj rolu vyhadzovaca...mam pocit, ze niekto si uvedomuje svoje chyby a chce to skusit napravit. Uvidim, ci to nebudu len plane reci a ked dojde k istemu-nastupi skleroza.Cez tyzden idem k vestici-minule ma tak sokla, ze vsetko vedela-ze som nebola schopna dat jej nejake otazky.Teraz sa pripravim

panika

:D tak presne tak ako si myslis. Zacalo to pozvolnou gradaciou (nie z mojej strany) a vyvrcholilo to MOjou gradaciou. Popisem :DDD

Plne noviny dnes boli Knuta-ze ho ma dabovat Tomova dcera :). dobre mi dnes sibe, ale som total unavena...vecer som sa unavila :DDD, nemohla som spat a dnes..uuuuuha

ethel

Panči,ak si dnes gradovala,tak ako si myslím na správnom mieste v správnu chvílku,tak si musela byť naozaj úžasná!!!Inak bojím sa chodiť na aute:-DDDD