Chcem si umyť ruky

panika

ahojte:D
Dee, tak Ludevit to nebol-toho zozral pes :DD. bol to Cristiano Ronaldo

a moje zmeny su super -kazdym jednym slovom vyrazam dych.Ludia si uz odvykli od toho, ze viem ist tvrdo za svojim
Dnes som gradovala :DDD

Dee

Panci, tesi ma, ze chces zmenu. Ja som sa pustila do cvicenia(vcera som bola prvy krat a dnes som neudrzala v ruke ani zubnu kefku, taku mam svalovicu).
A prve, co ma napadlo ked si pisala, ze si hladala datum narodenia milacika tvojej dcery, ma napadol Stur. MAm dobre asociacie:o)))
Pekny den prajem

panika

nie som hygienik :DD. relax mam vlastne cely svoj zivot. tu manualnu pracu by som brala a ludi potrebujem k svojmu zivotu. Az na par vynimiek..ale co uz ..,,vecne bremeno"

panika

Opustam to tu..pomaly uz snad konci 1 film s nabozenskou tematikou -moje dieta vsetky tieto filmy zerie ..ked nie fotbal, tak toto..dnes som jej vygooglovala datuim a miesto narodenia jej milacika :))).Cely den vie presediet pri PC a nevie, na co je Google :DDD.informace, potrebujem informacie :DD.

Idem teda ta het. dobru noc a majte sa este krajsie ako krasne. ♥♥♥

samko r.

Nedovolí mi to písať, stále mi blbne PC. Si ako hygienik? Chýba ti riadny relax, dovolenka, manuálna robota a nemyslieť na ľudí. To nám vlastne chýba všetkým.

panika

:DDD
momentalne nerobim nic..absolutne nic:(. ale som na brigade (nastupujem zase v utorok). Ale z toho nemam stres-som rada medzi ludmi