Chcem si umyť ruky

panika

Katuska, vieru si nosi kazdy z nas hlboko v sebe. Nie je podstatne, ci niekto iny schvali alebo neschvali Tvoje pocinanie-podstatne je, aby si s tym mohla zit Ty sama. Neviem, kedy som bola naposledy na spovedi -bolo to davno, ale pamatam si, ked som si po prvy a zatial jediny raz v zivote sama presla v kostole krizovu cestu. Zostalo to vo mne. Strasne som vtedy plakala a to co som vtedy citila bolo pre mna nieco nepoznane. Citim to vsak doteraz

panika

Ahojky zlaticka ♥♥♥

tak o chvilu k nam pride najmensi clen nasej rodiny.Velmi sa tesim. Spolu s mladsou dcerou sme sa ponukli, ze ju budeme ,,varovat ". Je to take male slniecko s jamkami v lickach. Je velmi mudra..no zial osud sa s nou nemazna. Tak sa idem psychicky pripravovat na valanie po zemi, kocky v cele a pod. :D.:DDDD, proste cinnosti, ktore uz moje kosti len tak nerozchodia-ale aj tak sa tesim.Bude sranda a tak to ma byt. :DD inak nie je niekto z vas zrucnejsi ako ja ? netusitre, ako sa na iPODe da vratit k nadstaveniu-volbe jazyka ? pretoze :DDD som ho trossku, ale len trosku nadstavila na cinstinu a pooviem Vam-nic moc :DDD. Ved ma prejde smiech, ak to nepojde zmenit...

Lubim Vas-zltych, zelenych a aj tych sedych chameleonikov.♥♥♥

katty19

Dobré ránko:) Pred týždňom som bola na spovedi. Vôbec sa mi tam nechcelo ísť. Pre mňa je týždeň dlhý čas. Možno ešte tak pár hodín po spovedi som bez hriechu. Možno. Ale týždeň? Mám kamarátku, ktorá dostala pod stromček 5 pomôcok k sexu. Mám kamaráta, ktorý má problém s alkoholom. Mám rôznych priateľov. A aj ja som elitná. Mám svoje špecifiká, ktoré sú neporaziteľné:) A keď sa takto spolu stretneme, keď teda neprestávame žiť a robíme dobré veci ako aj sprostosti, nie je moja viera niekedy pokrytecká? Asi to najdôležitejšie je obsah v srdci, túžba po dobre alebo krutosti a toto je rozhodujúce. Myslím, že každý môže ísť na spoveď ak netúži po krutosti. Mali by ste ma vidieť ako som pre týždňom prešlapovala a bola som veľmi nerozhodná. Ísť, či neísť? Kamarátka na vozíčku ma ťahala a dodávala mi odvahu. Vždy som hovorila, že je to môj anjel. Ak mi bude zlé odpustené, tak cez ňu, jej prítomnosť. Takže dnes idem na prijímanie. Neviem, či som sa uchránila pred hriechom, ale viem, že som nemala srdce naplnené krutosťou.
:) Mám vás veľmi rada! :)

Andrej

sova,jahodka, a neviem este co vsetko.
Na tomto fore, nie je vitane, ked ludia vystupuju pod roznym nikom.
Ked ches seriozne vystupovat, tak sa prosim zaregistruj.
Dakujem

samko r.

Ozaj, ak už spolu nebudeme, tak šťastlivé sviatky, bohatého Mikuláša, štedrého Ježiška a hodne vody.....:-)))))