Chcem si umyť ruky

pančita

Ahojky slniecka ♥♥♥. Dufam, ze to nevyznelo, ze sa lucim :DD. TO TEDA NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Tak prajem krasny dnik, mna caka maraton ,,po lekaroch", tak aspon Vy si dnesok uzite .LUBIM VAS

PS : a aj ked nesedim pri PC, casto na Vas myslim. V tychto dnoch castejsie, ako by ste mysleli. Na vsetkych..UPLNE VSETKYCH. A lubim aj tych, ktori sem uz nechodia♥♥♥ϖ 9;♥♥♥♥& ;#9829;♥

katty19

Ďakujem za spätnú väzbu, dievčatá:) áno, dosť mi záleží udržať všetko, čo je dobré, som rada, že sa chápeme:) Pekný deň všetkým.

katty19

ale nieeeeeeeee, takto som to nemyslela:) ale je fakt, že tu sedávam a často idem naplno a si poviem "fajn, teraz chvíľu pauza" a keďže si nejdem zapáliť, rýchlo pozriem na zdravie a veľmi ma poteší, ak tu niekto niečo napíše a môžem reagovať, je to môj úlet:) ešte raz, prajem pekný večer a ďakujem za záujem:)

pančita

ahojky vsetci. Katty-nie je to smutne. znamena to iba to, ze vieme zdvihnut zadok a zit. Neboj, vsetko bude OK. Viem, ze som slubila, ze nieco vymyslim, ale zistila som, ze je to nemozne. Asi to tak ma byt.pa pa a nebud smutna♥♥♥

katty1

tak, už je to tu zase smutné. Asi naozaj píšem nezmyselne. Hoci som presvedčená, že aj táto správa má svoj hlboký zmysel. Prajem vám, všetkým, krásny večer.