Chcem si umyť ruky

damaxy

ja som tu velmi dávno nebola, tak pozdravujem tento váš krúžok a jedno pozdravenie špeci pre katty, ktorá asi stratila telefon na mňa? Katulienka, veru tak...:)aj nám zavrú hrad

Deeee

to je asi z toho tepla.....dnes som bola na prvej hodine v autoskole a ked vsetko dobre pojde, tak za 6 tyzdnov ju ukoncim a budem cakat na policajtov, kedy nam daju skusku

jazmin

pre SHAKTI: ahoj :-) neviem či sa na mňa ešte pamätáš, asi pred 2 rokmi sme si písali, bola som nešťastná, sama. Tak ma napadlo napísať Ti ako sa mi darí. skončila som 2 ročník na výške :-)). Dúfam, že už nabudúci rok končím. Mám priateľa. Nehovorím, že je medzi nami húú aká veľká láska, asi ani nebola,ale máme sa radi, našli sme sa. A plánujeme mať rodinu, ja veľmi túžim po bábätku, keď skončím školu tak vtedy. Som teraz spokojná, niekedy na mňa ešte prídu depky, ale rýchlo ich zaženiem. Teraz už vôbec nemám právo sa sťažovať. V podstate mám všetko, čo urobí človeka šťastným. Rodinu, priateľa, zdravie, prácu, školu. a nič mi nechýba. A Ty? ako sa máš? ako sa Ti darí? dúfam, že to prečítaš a odpíšeš. Papa