Chcem si umyť ruky

ethel

dobrý večer:-))
Panči,že na teba svietil iba monitor ,to som si predstavila ten mail-fotečku,ako si sedíš za monitorom:-))))
Pppprec-táto téma má význam...aj teba totiž svojim spôsobom na nej niečo zaujalo.A nakúka sem vela ludí,možno len zo zvedavosti,ale kuknú,takže sú s nami a sú vítaní..všetci s akýmkolvek príspevkom:-)

pančita

Dobry vecer a hned aj sladku dobru noc.. Mile prec (prepac, nepoznam ta, tak neviem, akeho si rodu -tak zvolila neutral
-tu ma sancu kazdy, nie je to tu uzavrete, aj ked to uz nie je to, co byvalo. Neviem ako pre ostatnyxch, ale pre mna ma tato tema velky vyznam, pretoze mi velmi pomohla. nejdem sa rozpisovat ako a preco, len v skratke-vzdy som tu nasla ludi, o ktorych som vedela, ze tu budu vzdy, ked ich budem potrebovat a nikdy ma nenechaju kvilit niekde v kute. Pochopia to len ti, ktorych sa to tyka a ti, ktori tym presli..Tato tema nikdy nebola uzavreta a vzdy tu bude vitany kazdy, kto potrebuje poradit,m alebo len tak pokecat. Lebo aj to obcas treba - najst cloveka, ktory ta nepozna, ale aj tak ta vypocuje a pohladi

pprreeeec

Mam taku otazku ak mozem.....Aky ma vyznam tato tema a pre koho je urcena.A mam pocit ,ze si tu par skalnych udrziava kontakt len medzi sebou.To je mozno otazka pre katty 19 a mozno aj pre ostatnych......,ktori sa chcu vyjadrit.Obcas sem nakuknem a mam taky pocit,ze sem patri len par vyvolenych a ostatni nemaju sancu.....Dakujem

katty1

tak, kámoška sa ešte oblieka, idem niečo popísať;
pančuliatko, tak si to teraz vrcholovo uži a nechaj v sebe pôsobiť pocit sebarealizovania, dosť dobrý pocit, nie je dôležité, čo človek v živote robí, ale tá sebarealizácia je na nezaplatenie a ak ešte dotiahneme veci do konca, ťuj, tak potom je sa z čoho tešiť; ja sa teraz úžasne teším zo svojej angliny, mám to na certifikát, tak v týchto dňoch ho už budem držať v rukách, konečne:) ethel, ty si dobré dievča, nech ti to vydrží, ale čo by nevydržalo, všakže? joj moji milí, mám vás rada a posielam vám kúsok tepla, všetkým

katty19

bežím von, ale ešte toto ma dnes tak zaujalo:
Ak ľudí prísne nestrážime, sami na seba dokážu dať pozor.
Ak ľuďom nerozkazujeme, sami od seba sa vedia správne správať.
Ak ľuďom nekážeme, sami od seba sa stávajú lepšími.
Ak sa ľuďom nenatískame, dokážu sa stať sami sebou.

ani neviem, či som všetkému porozumela, čo chcel tento čínsky filozof Lao c` povedať, ale to je jedno. Páčila sa mi najmä posledná vetička:)