Chcem si umyť ruky

ethela

noooo...čo ktomu dodať?Dokázala by som odpovedať na každú z viet čo tu odzneli,ale odpoviem len na niektoré.Vieš Shaktulka,celý svet sa nekrúti len okolo teba,to som ti už vela krát povedala.Preto ma prekvapuje ako si sa hneď chytila tej dotyčnej debaty,ktorá tu vtedy odznela a ako si vydedukovala,že musím myslieť práve na teba:-)Ten človek sa vtedy vyjadril,že trafená hus zagága..bude to hlúpe,keď podotknem,že mal pravdu:-( Teba zaráža ako sa niektorí ludia môžu pozrieť sami na seba do zrkadla(aj ten človek mal presne túto istú pripomienku na mňa).Moja odpoveď je jednoduchá a úprimne ti poviem,pozerám sa na seba do zrkadla a dokážem sa pozrieť do očí aj svojmu dieťaťu s čistým svedomím!Mne nevadí,ak si to myslela na mňa,ale štve ma,že si tým ponížila iné matky,ktoré sem chodia a ktoré pre teba čo to už urobili!!!Nech by som bola akokolvek nahnevaná,nikdy by som toto nedokázala napísať!Kde sa v tebe berie tolko zloby??
Aj ty súdiš-teda útočíš!Takže teraz použijem tvoje myšlienky a poviem ti na to len tolko-keď ťa to aspoň na chvílu uspokojí,tak som rada!Ano aj v tom máš pravdu,že by sme si tu nemali nahrádzať,to čo nám v životoch chýba.Nebudem ti klamať,ale ešte mi tu nik nenahradil to čo mi chýba.Ja toho totiž k šťastiu vela nepotrebujem a to málo čo potrebujem si dokážem zabezpečiť.K tomu len tolko-vodu kážeš,víno piješ.
No takže si stratila veškerý kontakt,musela som ti to napísať sem,nie do mailu ako by si si viac priala.

mamca

Ahoj,Katty:) To je dobre,keď máš stále čo robiť,dúfam,že do tých aktivít zaraďuješ naďalej aj tance a pri nich relaxuješ. :)

katty19

dobrý večer, mamča:) ďakujem za blahoželanie, stále sa ti chystám napísať, nedávam si na čas, aby som bola uvolnená a v pohode, stále čosi riešim a behám a potom to takto vyzerá:) ešte raz ďakujem

hm,hm

takto posudzuje ten kto robil to iste a zrazu z toho sudi inych.vysedaval pri pececku a zil tam svoj zivot a mozno aj nadalej bude

SHAKTI

sice dakujem Katka,ale uz nemam cas tu byt a toho casu bude chvalabohu cim dalej tym menej, a popravde ani chut. Nazvala by som to asi tak "Ja sa s vami tuto hru nehram"
Ak si niekto mysli,ze toto pisem preto aby som sa nejak zapojila alebo si vas ziskala,tak toto zmyslanie sa mi zda skutocne dost usmevne :-)
pokial naozaj chcete a potrebujete dokaz,nech vam je dokazom to,ze som s vami vsetkymi skoncila veskery kontakt.
Imitacie som nikdy nemala rada,davala som prednost originalu, pretoze ten je iba jeden a falzifikat ostane vzdy iba falzifikatom. Skor ci neskor sa najde odbornik,ktory ho odhali. Ano,je mozne,ze sa viaceri povazuju za takychto odbornikov, ale istotu skutocne nemate v nicom, nedovolim si tvrdit,ze je to on alebo ona,pokial mu nestojim zoci voci. Zaraza ma iba jedna vec,ako sa niektori ludia dokazu pozriet sami na seba do zrkadla alebo do oci svojich deti. Vytvarame svet nie iba pre seba ale aj pre vlastne deti,kazdy by mal zacat sam od seba.
Virtualny svet alebo skutocny, v kazdom platia tie iste pravidla a emocie,a kazdy nas ovplyvnuje rovnakym sposobom.Mozte sa tu skryvat,zatvarat oci pred skutocnostou,kompenzovat si nedostatok,ktory mate v sebe alebo vo svojich zivotoch,no ked vypnete net-dufam,ze ho aj vypinate :-))
tato skutocnost sa opat dostavi. Skutocny usmev,pohladenie,objatie, neverbalna komunikacia z ocka do ocka,toto nenahradi nic.
S laskou prijimaj a s laskou davaj.
To ma naucila mamca. Vsetci ste ma nieco naucili,vzdy ked sa stane cosi zle,verte iba svojim srdciam, pomyslite na toho cloveka,co vam v zivote dal,ponukol,co pre vas spravil a polozte si otazku,ci skutocne ten sami clovek moze byt zly a ak aj ano,pozrite na neho svojim srdcom a dozviete sa,ze musi mat na to dovod. Pokial ten dovod nema,pokial citi potrebu spinit niekoho meno,bez akehokolvek dokazu,iba svojou pouhou domnienkou,resp.zamerom, pokial sam nie je dostatocnou osobnostou a citi potrebu,skryvat sa za niekoho ineho,imitovat niekoho,zit zivot niekoho ineho, v tomto pripade si pomyslim iba jedno,ten clovek klesol velmi hlboko a musi byt vskutku velmi nestastny. No nesudim ho.
Sudit znamena iba inu formu utoku.
Ak chcete pocut pravdu,je mi jedno co si myslite a vonkoncom mi je jedno,co sa deje tu,nie je mi vsak jedno co sa deje v mojom skutocnom zivote.Uvedomujem si chybu,ktoru som prave tu a prave ja urobila, ano,mnohe hlasy,ktore sa ozyvali boli pravdive,kazdy z nich aj z vas ma pravdu. Ale co je pravda?
Existuje tolko pravd,kolko na svete je ludi.Kazdy z nich ma pravdu,svoju pravdu,pretoze kazdy z nich sa pozrie na tu istu vec zo svojho uhla pohladu,tento uhol pohladu nemoze byt nikdy identicky s inym clovekom,moze sa mu vsak neskutocne podobat. Ale ak sa pozriete vsetci svojimi srdciami,vasa pravda nemoze byt nikdy nespravna.
Snad som povedala vsetko co som chcela,verte-neverte :-)nad tym mozem iba myknut plecami a usmiat sa.Uz nepoviem zbohom ale poviem dovidenia,zda sa mi to krajsie a clovek nikdy nevie co bude, mozno ked budem mat cas a chut,nakuknem a mozno nie.Zas az taka dobra jasnovidka nie som :-)
Majte sa a....neublizujte sami sebe,viac nez sa vam pokusaju ublizit ini.

SHAKTI

Odpustam vam vase skutky,prepustam vas,ste volni a ja tiez.
Lubim vas vsetkych,do jedneho,clovek vedla cloveka.
Nemusim urobit nic,kazde zlo sa vracia niekolkonasobne,same.
Bez dokazov neexistuje pripad a niet ani vinnika,ani obvineneho.
To by mali vediet najma nasi strazci zakona.
Ked niekto zaseje zrnko nedovery,comu verit? Pozrite sa kazdy do svojho vnutra,iba tam najdete odpoved. Vo vasom srdci,iba tomu mozte na svete doverovat.
Sudit znamena iba inu formu utoku.
Ten,kto ublizuje je iba nestastny clovek,tak ho treba brat.Pokial ho aspon na chvilku uspokoji ten pocit,ktory vyplyva z ublizenia niekomu inemu,tak budme stastni a vdacni. Svojou bolestou pomahame nestastnym ludom.
S pokorou,ktorej ma naucila katka,prijimam svoj osud,vsetko je tak ako ma byt a tak ako ma byt aj bude.
Nikdy nemozme ublizit niekomu inemu,ked sa snazime ublizit,ublizime vzdy a najviac iba sami sebe. Mnohi sme stratili vo svojich zivotoch velmi vela,velmi vela toho co sme naozaj milovali,ziadne zlo sa nezaobide bez nasledkov.
Nenahradzajme si tu,to coho sa nam v skutocnych zivotoch nedostava, nekompenzujme si to nicim a nikym, tato nahrazka nas nikdy neurobi stastnymi. Neuspokojujte sa s nahrazkami,ale venujte pozornost svojmu skutocnemu zivotu,najdite odvahu a zmente ho.Nebojte sa opustit svoju nestastnu istotu, budte stastni. To si zelam a opakujem Lubim vas.
Nepocuvajte nikoho ani mne,pocuvajte iba svoje srdcia.

ethel

...no a keď už ste všetci uložený do teplých postielok idem aj ja vystrieť chrbátik...
Posielam božtek....vieme komu?:-))))